Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Kim Milyoner Olmak İster Berk Göktaş kimdir, nereli, kaç yaşında?

Mavi Kadın>Keşfet>Kim Milyoner Olmak İster Berk Göktaş kimdir, nereli, kaç yaşında?

Kim Milyoner Olmak İster yarışmasının genç yarışması Berk Göktaş, finale kalarak 5 milyon TL’lik soruyu açtırmayı başardı. Peki Berk Göktaş büyük ödülün sahibi oldu mu? Kim Milyoner Olmak İster yarışmasında, 5 milyon TL değerindeki soru nedir? Berk Göktaş kimdir, nereli, kaç yaşında? Detaylar Mavi Kadında.

Kim Milyoner Olmak İster Berk Göktaş kimdir, nereli, kaç yaşında?

ATV’nin uzun soluklu milyoner yarışması Kim Milyoner Olmak İster yarışmasına genç isim Berk Göktaş katıldı. Başarılı bir performans gösteren Berk Göktaş, bir önceki bölümde 1 milyon TL’lik soruya doğru cevap verdi. Kenan İmirzalıoğlu’nun sunuculuğunu yaptığı Kim Milyoner Olmak İster yarışmasında böylelikle finale kaldı. Göktaş, bu akşam Kim Milyoner Olmak İster’de 5 milyon TL değerindeki final sorusunu açtırdı ve sorunun doğru cevabını bilmek için ter döktü.

BERK GÖKTAŞ, 5 MİLYON TL DEĞERİNDEKİ SORUYU AÇTIRDI

Peki Kim Milyoner Olmak İster yarışmasında 5 milyon TL değerindeki soru nedir? Berk Göktaş, Kim Milyoner Olmak İster yarışmasındaki 5 Milyon TL değerindeki soruyu doğru bildi mi? Berk Göktaş kimdir? Berk Göktaş kaç yaşında ve nereli?

Kim Milyoner Olmak İster Berk Göktaş kimdir, nereli, kaç yaşında?

KİM MİLYONER OLMAK İSTER 5 MİLYON TL DEĞERİNDEKİ SORU NEDİR?

Finale kadar gelip 5 milyon TL değerindeki büyük ödüllü soruyu açtıran Berk Böktaş bu akşam sosyal medyanın da gündeminde oldu. Kim Milyoner Olmak İster yarışmasının 5 milyon TL değerindeki sorusu şuydu?

Bakara suresinde "Rabb'ine dua et de versin" diyerek istedikleri arasında hangisi yoktur?

A: Mercimek

B: Soğan

C: Nohut

D: Sarımsak

Doğru Cevap: C Nohut

BERK GÖKTAŞ KİMDİR? BERK GÖKTAŞ 5 MİLYON TL KAZANDI MI?

Berk Göktaş'a 5 milyon TL değerindeki final sorusu soruldu. 5 milyon TL değerindeki final sorusuna ise ilk doğru cevabı vererek kazanan kişi oldu.

Berk Göktaş, 19 yaşında bir genç. Aslen Çanakkaleli olan Berk Göktaş, İstanbul’da yaşıyor. Boğaziçi Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği bölümü 2. sınıf öğrencisi. YKS’de de derece yapmış ve 71’inci olmuş. Berk Göktaş’ın fizik ve uzay alanlarına ilgisi var. Kazandığı ödül ile yurtdışında yüksek lisans yapmak istiyor.

1 MİYLONLUK SORU NEDİR?

Yarışmanın son bölümünde Berk Göktaş 1 milyonluk soruyu doğru yanıtladı.  Soru: "23 Nisan 1920'de açılan TBMM'nin birinci dönem milletvekillerinden hangisi, milletvekili olduğu ille doğru eşleşmiştir?" Şıklar ise;, 'A- Mustafa Kemal Paşa, Antep', 'B- Kâzım Karaberkir Paşa, Erzurum', 'C- Miralay İsmet, Malatya' ve 'D- Fevzi Paşa, Kozan' şeklindeydi.

Kim Milyoner Olmak İster Berk Göktaş kimdir, nereli, kaç yaşında?

Göktaş, seyirci joker hakkını kullandı. Buna göre, seyircilerin yüzde 47'si 'C- Miralay İsmet, Malatya' cevabını verdi. Göktaş, seyirciye katılmadı ve kendi kararını vererek D-Fevzi Paşa, Kozan cevabını verdi. 1 milyonluk soruyu da doğru bilmiş oldu.

KENAN İMİRZALIOĞLU’NDAN ÖVGÜ

Kenan İmirzalıoğlu başarılı bir performans gösteren genç yarışmacıyı tebrik ederek, "Tüylerim diken diken oldu gerçekten. Hepimizi çok heyecanlandırdın. Yüreğine, aklına sağlık. Bugüne kadar verdiğin, kendini geliştirmek için verdiğin emeğe sağlık. Yürekten kutluyorum seni." dedi.

Göktaş duygularını, "Çok heyecanlıyım, çok mutluyum! Yaşadıklarım film şeridi gibi geçti gözümün önünden. İyi bir sonuç alacağımı biliyordum ama bu kadar iyi olacağını tahmin etmemiştim" sözleriyle ifade etti.

Kaynak : Mavi Kadın, ATV
Editör : Fatma Zeybek
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...