Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Kişilik testi: Yumruk şekliniz kişilik özelliklerinizi açığa çıkarıyor! İşte yumruklu karakter analizi…

Mavikadin>Keşfet>Kişilik testi: Yumruk şekliniz kişilik özelliklerinizi açığa çıkarıyor! İşte yumruklu karakter analizi…

Konuşurken veya dinlerken mimiklerimizle, hareketlerimizle duygularımızı ifade edebiliriz. Bilimsel araştırmalar, insan iletişiminin sadece yüzde 30 ila 40 oranında sözel olduğu ve etkileşimlerimizin yüzde 60 ila 70'inin verdiğimiz sessiz sinyallerden oluştuğunu gösteriyor. Şaşırtıcı olsa da yumruk sıkma şekli bile! Peki yumruk yapma şekliniz sizin hakkınızda ne diyor?

Kişilik testleri, kişilik özelliklerini tespit etmek için bilimsel olarak tasarlanmıştır.
Kişilik testleri, kişilik özelliklerini tespit etmek için bilimsel olarak tasarlanmıştır.

Stres yaptığımızda, kızdığımızda, yürürken veya birine bir şey anlatırken elimizi yumruk yaparız. Peki, yaparken birçoğumuzun dikkatini çekmeyen yumruk şeklinin kişilik hakkında ipucu verdiğini biliyor muydunuz? Bilimsel araştırmalar yumruk sıkma şeklinin karakter analizi yaptığını gösteriyor. Kendinizi test etmek için fırsat. Elinizi yumruk yapın ve resimdeki yumruk çeşitlerinden birini seçin.  

Kişilik testi: Yumruk şekliniz kişilik özelliklerinizi açığa çıkarıyor! İşte yumruklu karakter analizi…

1) BAŞ PARMAK DİĞER PARMAKLARINIZIN ALTINDAYSA

1 numarada gösterilen gibi yumruk yaptığınızda baş parmak diğer parmaklarınızın altında kalıyorsa problemler karşısında çözüm üreten insan olarak tanınıyorsunuz. İnsanlara ilk başta sessiz ve somurtkan biriymişsiniz izlenimi verseniz de tanıdıkça ne kadar kırılgan ve yumuşak biri olduğunuzu gösteriyorsunuz. Yeni arkadaşlıklar kurmak sizin için zor ancak kendiniz gibi sadık ve dürüst insanları seçiyorsunuz. Sakinliğinizle bilinseniz de enerjinizle ortamın havasını değiştirebiliyorsunuz. Zeki ve kurnazsınız, verdiğiniz kararların arkasında durusunuz ve genelde doğru kararlar veririsiniz.

2) BAŞ PARMAK DİĞER PARMAKLARIN ÜZERİNDEYSE

2 numarada ki gibi baş parmak diğer parmakların üzerindeyse siz karizmatik ve yeteneklerinizde ön plana çıkıyorsunuz. Güvenilir oluşunuzla çevrenizdeki insanlar sizin yanınızda olmaktan oldukça mutlu. Pratik zekalısınız ve risk almayı sevmiyorsunuz. Hayatınızda yüksek beklentileriniz var ve hayallerinizin peşinde adım adım ilerliyorsunuz. Ağırbaşlı ve kendinizden taviz vermeyen bir yapınız var. İş ve arkadaş ortamında kibar oluşunuzla seviliyorsunuz ve bu da sizi öz güvenli biri yapıyor. Özgüvenle ilgili tek sıkıntınız başarısızlık korkusu yüzünden cesur kararlar almaktan çekiniyorsunuz. İkili ilişkilerinizde kolay kolay affedemiyor, size yapılanları unutmak kolay olmuyor. İnsanlardan incineceğiniz şeyleri başkalarına yapmamayı düstur edinmişsiniz.

3) BAŞ PARMAK ÜSTTEYSE

3 numarada ki gibi elinizi yumruk yaptığınızda baş parmağınız diğer parmakların üzerine geliyorsa, size enerjisi yüksek insan, biraz geveze birisi diyebiliriz. Hayalperest bir yapınız var ve hayallerinizden peşinden koşmayı seviyorsunuz. Özgü ruhlusunuz, hedefleriniz doğrultusunda önünüze gelen tüm fırsatları değerlendiriyorsunuz. Cömert ve çok fedakarsınız. Çevrenizdeki insanlara tereddüt etmeden güvenebiliyorsunuz. Sizden beklenen bir şeyi elinizden geldiğince daha fazlasını yapmayı görev bellemişsiniz. Bazen sabırsız ve inatçı olabiliyorsunuz. Arkadaş ortamında espri anlayışınız, enerjiniz ve nezaketinizle ön plandasınız.

Peki sizin yumruk şekliniz hangisi? Karakter analizlerinin doğru olduğunu düşünüyor musunuz? Yorumlarda belirtebilirsiniz…

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : Nefise Anlağan
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
1 Görüş
Fhi23 Ocak 2023 - 18:53
Mal
Sonraki Haber Yükleniyor...