Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Kıvanç Tatlıtuğ ve Beren Saat’li filmin tanıtımına beğeni yağdı!

Mavikadin>Magazin>Kıvanç Tatlıtuğ ve Beren Saat’li filmin tanıtımına beğeni yağdı!

Aşk-ı Memnu'nun sevilen çifti Beren Saat ile Kıvanç Tatlıtuğ'un yeni filmi İstanbul İçin Son Çağrı filmi görücüye çıktı. Filmin tanıtımı büyük beğeni topladı.

Aşk-ı Memnu severleri bu film için geri sayım yapıyor. Nihayet yayın tarihi belli olan İstanbul İçin Son Çağrı filminin tanıtımı da büyük ilgi gördü.

Başrolleri Kıvanç Tatlıtuğ ve Beren Saat'in paylaştığı İstanbul İçin Son Çağrı filmi Aşk-ı Memnu hayranları tarafından sevinçle karşılandı. 

Kısa videosu yayınlanan filmde yıllar sonra bir araya gelen iki ismin geçmişle hesaplaşması konu ediliyor. 

Kıvanç Tatlıtuğ ve Beren Saat’li filmin tanıtımına beğeni yağdı!


İSTANBUL İÇİN SON ÇAĞRI'NIN KONUSU NEDİR?

Netflix’te yayınlanması planlanan İstanbul İçin Son Çağrı filmi 24 Kasım'da izleyici karşısına çıkacak. 

İstanbul İçin Son Çağrı'da, İstanbul üzerinden New York’a giderken karşılaşan Serin ile Mehmet’in hikayesi anlatılıyor. Yönetmen koltuğunda Gönenç Uyanık'ın oturduğu film Beren Saat ile Kıvanç Tatlıtuğ'u yıllar sonra bir araya getirdi. 
   
Senaryosu Nuran Evren Şit tarafından kaleme alınan İstanbul İçin Son Çağrı, OGM Pictures imzasını taşıyor. 24 Kasım 2023 tarihinde yayınlanacak film tür olarak romantik kategorisinde yerini alıyor. 

Kaynak : tgrthaber.com.tr
Editör : Ezgi Sezer
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...