Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Kıvanç Tatlıtuğ'dan şaşırtan itiraf: 'Başak Dizer'i sevmek yetmedi'

Mavikadin>Magazin>Kıvanç Tatlıtuğ'dan şaşırtan itiraf: 'Başak Dizer'i sevmek yetmedi'

Ünlü manken ve aktör Kıvanç Tatlıtuğ, 2016 yılında eşi Başak Dizer ile hayatlarını birleştirmişti. Geçtiğimiz yıl, çift oğulları Kurt Efe'yi kucaklarına aldı. Tatlıtuğ, son röportajı sırasında eşi Başak Dizer'e olan aşkını dile getirdi. İşte Tatlıtuğ'un romantik sözleri!

Kıvanç Tatlıtuğ'dan şaşırtan itiraf: 'Başak Dizer'i sevmek yetmedi'

Kıvanç Tatlıtuğ ve Başak Dizer, 2016 yılında evlenmiş ve geçtiğimiz yıl oğulları Kurt Efe'yi kucaklarına almıştı. Mutlu bir evlilikleri olan çift, büyüyen ailelerinin keyfini sürüyorlar. Kıvanç Tatlıtuğ, bir dergiye verdiği röportajda eşine olan sevgisini şaşırtan sözlerle paylaştı.

"BAŞAK'I SEVMEK YETMEDİ"

Tatlıtuğ eşi Başak Dizer'e duyduğu hisleri anlatırken kurduğu duygusal cümlelerle gündem oldu. Ünlü isim; "Ben Başak'ı her gün bambaşka türlü sevmeyi öğrendim. Çok sevmek yetmedi çünkü... Bir insanı sevmek onun mutluluğu için çaba gösterdiğinde başlıyor. Onun gözlerindeki mutluluğu hissettiğim vakit karnım doyuyor" sözlerine yer verdi.

ÜÇÜNCÜ KEZ COVID OLDU

Diğer taraftan ünlü oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ, geride bıraktığımız hafta sonu ateşlendiği ve test yaptırdığı ortaya çıkmıştı. Ünlü oyuncu, koronavirüs test sonucunun üçüncü kez pozitif çıktığını öğrenmişti. Bunun üzerine Tatlıtuğ, hastalığın başlamasının ardından eşi ve oğlu için virüsün yayılmasını önlemek amacıyla büyük bir özen gösterdiği ortaya çıktı. Oyuncu, üç günlük karantinanın ardından testi negatif çıktığı için başrolünü oynadığı Aile dizisinin çekimlerine devam etti.

Kıvanç Tatlıtuğ'dan şaşırtan itiraf: 'Başak Dizer'i sevmek yetmedi'

BAŞAK DİZER EŞİNİN SAĞLIK DURUMU HAKKINDA BİLGİ VERDİ

Bir etkinlikte kameraların karşısına geçen Başak Dizer, eşi Kıvanç Tatşıtuğ'un son sağlık durumu hakkında bilgi vermişti. Dizer, "Evet covid oldu ancak atlattı. Oğlum ve ben de çok iyiyiz Kıvanç da çok şükür önemli bir şey olmadı. İyileşti zaten teşekkürler" şeklinde konuştu.

Kıvanç Tatlıtuğ'dan şaşırtan itiraf: 'Başak Dizer'i sevmek yetmedi'

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : Sema Acar
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...