Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Kızıl Goncalar dizisinden Kızılcık Şerbeti'ne transfer oldu

Mavi Kadın>Diziler>Kızıl Goncalar dizisinden Kızılcık Şerbeti'ne transfer oldu

Kızıl Goncalar dizisinde sevilen karakter Affan'ı oynayan Batuhan Bozkurt Yüzgüleç, Firaz karakteri ile Kızılcık Şerbeti dizisine transfer oldu.

Kızıl Goncalar dizisinden Kızılcık Şerbeti'ne transfer oldu

Televizyon dünyasında sıkça karşılaşılan transfer haberleri yine gündemde. Popüler dizilerden biri olan Kızıl Goncalar'ın sevilen karakterlerinden biri başka bir diziye transfer oldu. 

Başarılı diziler Kızıl Goncalar ve Kızılcık Şerbeti, sezon finali yaparak izleyicileri merakta bıraktı. Yeni sezonları için heyecanla beklenen bu dizilerden transfer haberi geldi. İki yapım arasında yaşanan bu oyuncu değişikliği dikkat çekti.

Kızıl Goncalar dizisinden Kızılcık Şerbeti'ne transfer oldu

AFFAN KIZILCIK ŞERBETİ'NDE

Kızıl Goncalar'ın sevilen karakterlerinden Affan'ı canlandıran genç oyuncu, başka bir dizi projesine dahil oldu. Batuhan Bozkurt Yüzgüleç, Affan karakteriyle izleyicilerin gönlünde taht kurmuştu. Affan'ın diziden ayrılması ve genç oyuncunun yeni projede nasıl bir performans sergileyeceği merak konusu oldu.

Kızıl Goncalar dizisinden Kızılcık Şerbeti'ne transfer oldu

Konuk oyuncu olarak Kızıl Goncalar dizisinde yer alan Batuhan Bozkurt Yüzgüleç, şimdi ise "Kızılcık Şerbeti" adlı dizinin kadrosuna dahil oldu. Yeni dizi projesinde Firaz karakterini oynayacak olan Yüzgüleç, Nursema karakteri ile izleyici karşısına çıkan Ceren Karakoç ile ekranda büyük bir uyum yakalayacak.

BATUHAN BOZKURT YÜZGÜLEÇ KİMDİR?

Batuhan Bozkurt Yüzgüleç, 1995 yılında İstanbul'da doğmuş genç bir sinema ve dizi oyuncusudur. Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Tiyatro Bölümü'nden mezun olan Yüzgüleç, oyunculuk kariyerine Erkan Koçak Köstendil'in yönettiği "Suma" adlı filmde yer alarak başlamış ve bu performansıyla ödül kazanmıştır.

2018 yılında "Bizim Hikaye" adlı dizide rol alan Yüzgüleç, 2019 yılında ise "Çukur" dizisinin kadrosuna katılmıştır. Son olarak "Kızıl Goncalar" dizisinde Ayza'nın oğlu Affan karakteriyle izleyici karşısına çıkmıştır.

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : Elif Demirtaş Bilir
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...