Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Kızılcık Şerbeti'nde "Doğa" krizine efsane çözüm

Mavi Kadın>Diziler>Kızılcık Şerbeti'nde "Doğa" krizine efsane çözüm

Kızılcık Şerbeti dizisinde Sıla Türkoğlu'nun oynadığı Doğa karakterinin Fatih'ten boşanmasının ardından içine düştüğü durum sosyal medyada eleştirilere neden olmuştu. Senaristler duruma çözüm buldu, izleyici gidişattan memnun kaldı.

Kızılcık Şerbeti'nde "Doğa" krizine efsane çözüm

Kızılcık Şerbeti dizisinde, son bölümleriyle izleyicileri ekranlara kilitlemeye devam ediyor. Özellikle, senaryoda yaşanan değişimler sosyal medyada büyük yankı uyandırdı.

Dizinin takipçileri, uzun zamandır Sıla Türkoğlu'nun karakteriyle ilgili endişelerini dile getiriyordu. Doğa karakterinin içine düştüğü çıkmazlar ve Sıla Türkoğlu'nun dizide ikinci plana düşmesi, izleyiciler arasında tartışmalara neden olmuştu.

 

Kızılcık Şerbeti'nde

ELEŞTİRİLERE "GİRAY"LI YANIT

Ancak sonunda senaristler, yeni bir karakter olan Giray'i hikayeye dahil ederek bu durumu çözmeye karar verdiler. Kaan Taşaner'in canlandırdığı Giray karakteri, özellikle Sıla Türkoğlu hayranlarının eleştirilerine bir yanıt niteliğinde oldu.

Dizinin ekrana gelen son bölümünde Doğa ile Giray arasındaki etkileşim, izleyicileri etkisi altına aldı. Bu durum, özellikle Sıla Türkoğlu'nun hayranlarının memnuniyetini kazandı. 
Doğa'nın Giray ile olan sahnelerindeki mutluluğu ve gülümsemesi, izleyicileri de sevindirdi.

 

Kızılcık Şerbeti'nde

Senaristlerin, hikayeye yeni bir soluk getirerek Sıla Türkoğlu'nun karakterini yeniden öne çıkarması, dizinin genel havasını olumlu yönde etkiledi. Bu değişim, izleyiciler arasında büyük bir memnuniyetle karşılanırken dizinin gelecek bölümleri merakla bekleniyor.

SOSYAL MEDYADA YORUM YAĞDI

SIla Türkoğlu hayranları diziye dahil olan Kaan Taşaner'in ardından Doğa karakterinin hikayeye daha fazla dahil olmasına sosyal medyadan yorum yağdırdı.

Kızılcık Şerbeti'nde

Kızılcık Şerbeti'nde

Kızılcık Şerbeti'nde

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : Elif Demirtaş Bilir
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...