Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Kızılcık Şerbeti'ne Sıla Türkoğlu imzası

Mavi Kadın>Diziler>Kızılcık Şerbeti'ne Sıla Türkoğlu imzası

Kızılcık Şerbeti'nde yer yerinden oynuyor. Doğa ile Giray'ın yakınlaştığı sahneler ilgiyle takip edilirken yeni başlayan hikaye diziye olan ilgiyi artırdı. Yeni bölüm tanıtımına ise Pembe'nin sözleri damga vurdu.

Kızılcık Şerbeti'ne Sıla Türkoğlu imzası

Sıla Türkoğlu'nun canlandırdığı Doğa karakteri, "Kızılcık Şerbeti" dizisinin ilk sezonunda daha belirgin bir rol oynamasına rağmen, ikinci sezonda geri planda kalmıştı, bu durum hayranların tepkisini çekmişti.

Ancak son zamanlarda senaristlerin Doğa karakterini tekrar ön plana çıkarmaya başladığı görülüyor. Kaan Taşaner'in diziye Giray karakteriyle dahil olmasının ardından Sıla Türkoğlu daha fazla ekranda yer almaya başladı. Özellikle Fatih'in Doğa'nın yakında evleneceğini duymasıyla hikayede yeniden merak uyandı.

 

Kızılcık Şerbeti'ne Sıla Türkoğlu imzası

Umut ile Nursema arasındaki gerilimin arttığı tanıtımda, diğer karakterlerin de yaşadığı olaylar izleyicileri heyecanlandırdı. Dizinin yeni bölümüne dair ipuçları büyük merak uyandırırken, Pembe'nin sözleri izleyicileri şaşırttı.

 

Kızılcık Şerbeti'ne Sıla Türkoğlu imzası

"YANILDIM"

Tanıtımda, Umut ile Nursema'nın yüzleşmesi yer alırken; Gökhan'ın boşandığı haberi, Kıvılcım ve Ömer'i Çimen'i almak için eve gitmeye yönlendiriyor. Pembe ile Görkem arasındaki gerilim yükselirken, Fatih ile Görkem arasındaki tartışma konusu Doğa oluyor. Her şeyin eskisi gibi olmasını isteyen Pembe'nin Abdullah'a dönük "Yanıldım" sözü, tanıtıma damga vuruyor.

 

Kızılcık Şerbeti'ne Sıla Türkoğlu imzası


Senaryosunu Melis Civelek’in yazdığı, yönetmenliğini Ketche’nin üstlendiği Kızılcık Şerbeti’nin başrollerinde Evrim Alasya, Barış Kılıç, Ahmet Mümtaz Taylan, Sıla Türkoğlu, Doğukan Güngör, Sibel Taşçıoğlu, Müjde Uzman ve Yiğit Kirazcı yer alıyor.

 

Kızılcık Şerbeti'ne Sıla Türkoğlu imzası

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : Elif Demirtaş Bilir
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...