Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Kızılcık Şerbeti'nin Apo'su Settar Tanrıöğen kendine gelir gelmez diziyi izledi!

Mavi Kadın>Magazin>Kızılcık Şerbeti'nin Apo'su Settar Tanrıöğen kendine gelir gelmez diziyi izledi!

Kızılcık Şerbeti'nde 'Abdullah Ünal' karakterini oynayan Settar Tanrıöğen, geçirdiği beyin kanaması sonucu tedavi altına alınmıştı. Hafızasındaki sıkıntıyı atlatan usta oyuncu haftaya taburcu olacak. İddialara göre, oyuncu kendine gelir gelmez Kızılcık Şerbeti'ni izleyip duygulandı.

Kızılcık Şerbeti'nin Apo'su Settar Tanrıöğen kendine gelir gelmez diziyi izledi!

Show TV'nin sevilen ve büyük bir ilgiyle izlenen dizisi Kızılcık Şerbeti'nde 'Abdullah Ünal' karakterini oynayan Settar Tanrıöğen, 26 Ocak'ta beyin kanaması geçirmişti.

İki kez ameliyat olan Tanrıöğen'in tedavisi hastanede sürüyordu. Settar Tanrıöğen'in oynadığı 'Abdullah Ünal' karakterini Ahmet Mümtaz Taylan'ın devraldığı duyurulmuştu.

KENDİNE GELİR GELMEZ KIZILCIK ŞERBETİ'Nİ İZLEDİ

Aramızda Kalmasın'ın haberine göre, Settar Tanrıöğen'in hafızasındaki sıkıntıyı atlattığı ve haftaya taburcu olacağı belirtildi. 

Oyuncu, kendine geldiğinde 'Kızılcık Şerbeti'ni izleyip duygulandı ve ekip arkadaşlarını sordu. Tanrıöğen, 'Abdullah Bey' rolünü devrettiği Ahmet Mümtaz Taylan'ın seçilmesinden memnun olduğunu belirtti. Ancak, ünlü ismin dizide bir daha yer almayacağı açıklandı.

Ahmet Mümtaz Taylan ise, hastane ziyaretlerinin kısıtlı olması nedeniyle henüz Settar Tanrıöğen'i göremedi.

Evrim Alasya, Sıla Türkoğlu, Barış Kılıç, Müjde Uzman ve Sibel Taşçıoğlu gibi ünlü isimlerin olduğu Kızılcık Şerbeti dizisinde 'Abdullah' karakterinde rool alan Settar Tanrıöğen, geçirdiği beyin kanaması nedeniyle diziden ayrılmak zorunda kalmıştı.

ŞİRKET YAZILI AÇIKLAMAYLA DUYURDU

Şirket yaptığı yazılı açıklamada “Kamuoyunun Dikkatine, Yapımını Gold Film’in üstlendiği, Show TV’nin reyting rekortmeni dizisi Kızılcık Şerbeti’nde Abdullah Ünal karakterine hayat veren değerli oyuncumuz Settar Tanrıöğen’in geçirdiği beyin kanaması sonrası tedavisi hastanede devam etmektedir. Show TV olarak tedavi sürecini yakından takip ettiğimiz oyuncumuzun, nekahat döneminin bir süre daha devam etmesi gerektiğini doktorlarından öğrenmiş bulunmaktayız.

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : İrem Çınar
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...