Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Kübra dizisi konusu nedir? Kübra dizisi ne zaman başlayacak?

Mavi Kadın>Yaşam>Kübra dizisi konusu nedir? Kübra dizisi ne zaman başlayacak?

Çağatay Ulusoy’un başrolünde bulunduğu Kübra dizisinin yayınlanacağı tarih belli oldu. Kübra dizisi ne zaman başlayacak? Kübra dizisinin konusu nedir? Kübra dizisinde rol alan diğer oyunlar kimler? Kübra dizisi nerede çekiliyor? Kübra dizisi ile ilgili tüm ayrıntılar haberimizde…

Kübra dizisi konusu nedir? Kübra dizisi ne zaman başlayacak?

İzleyiciler tarafından merakla beklenen ve başrolünde Çağatay Ulusoy’un yer aldığı Kübra dizisinin yayınlanacağı tarih belli oldu. Peki Kübra dizisinin konusu nedir? Kübra dizisinin ilk bölümü ne zaman yayınlanacak? Kübra dizisi nerede yayınlanacak? Kübra dizisinin oyuncuları kim? Detaylar haberimizde…

KÜBRA DİZİSİ KONUSU NEDİR?

Kübra dizisi Afşin Kum’un aynı adlı kitabından uyarlanmıştır. Çağatay Ulusoy’un canlandırdığı Gökhan karakteri geleceğe dair mesajlar görür. Dizi bu mesajlar etrafında döner. Gökhan, İstanbul’da imalat atölyesinde çalışan genç bir erkektir. Boş kalan zamanlarında halı saha maçı oynuyor. Gökhan bir kadına aşıktır, onunla bir küsüp barışır ama onunla evlenmek için hayatını düzene sokmaya çalışır. Fakat bir gün ona sanal arkadaşlık grubundan bir mesaj gelir. Ve işler alt üst olur.

Kübra dizisi konusu nedir? Kübra dizisi ne zaman başlayacak?

Kübra’dan gelen mesaj şöyledir; “Sen farklısın!” Peki Kübra gerçekte kimdir? Sanal dünyada sadece Gökhan’a mı mesaj gönderiyor? Gökhan bu mesajları neden ciddiye alıyor? Gökhan seçilmiş kişi olabilir mi? Kübra’dan gelen mesajların arkasında hangi güç var?

Diğer sanal mesajlardan bir farkı var. Kübra her şeyi biliyor. İnancı yüksek olan Gökhan, kendisini Kübra ile bir iletişim evreninde bulur. Kendisinin seçilmiş kişi olduğuna neredeyse emindir; "Bu vücudun, bu varlığın bir özelliği olmalı. Ben dediğim şeyin ben olmasının bir anlamı olmalı."

Kübra’dan gelen mesajların çoğalması Gökhan’ın başka olaylar içerisinde kendisini bulmasına neden olur.

Kübra dizisi konusu nedir? Kübra dizisi ne zaman başlayacak?

KÜBRA DİZİSİ NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

Uzun süredir yayınlanan fragmanlarından dolayı merakla beklenen Kübra dizisi 18 Ocak 2024 tarihinde Netflix’te başladı. İzleyicilerden tam not alan dizi, sosyal medyada gündem oldu.

KÜBRA DİZİSİ OYUNCULARI KİMDİR?

Kübra dizisi senaryosu ve sahneleri kadar oyuncu kadrosu ile de dikkat çekti. Kübra dizisinde yer alan oyuncu kadrosu ise şu şekilde:

Çağatay Ulusoy, Aslıhan Malbora, Ahsen Eroğlu, Nazan Kesal, Cihan Talay, Aytek Şayan ve Ahmet Mümtaz Taylan.

KÜBRA DİZİSİ SENARİSTLERİ KİMDİR?

Kübra dizisinin senaryosu Senaryosu Murat Uyurkulak, Rana Mamatlıoğlu ve Bekir Baran Sıtkı tarafından kaleme alındı.

Kübra dizisi konusu nedir? Kübra dizisi ne zaman başlayacak?

KÜBRA DİZİSİ YAPIMCISI KİM?

Kübra dizisi, Onur Güvenatam yapımcılığında yayınlandı.

KÜBRA DİZİSİ YÖNETMENİ KİMDİR?

Kübra dizisinin yönetmen koltuğunda Yağmur Taylan ve Durul Taylan oturuyor.

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : Fatma Zeybek
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...