Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Kurtlar Vadisi'nin Ömer babası Emin Olcay yıllar sonra ortaya çıktı! 'Seneler acımasız'

Video>Magazin>Kurtlar Vadisi'nin Ömer babası Emin Olcay yıllar sonra ortaya çıktı! 'Seneler acımasız'
Ekranlara geldiği dönemde reyting rekorları kıran Kurtlar Vadisi'nde unutulmaz karakterler arasında yer alan isimlerden biri de dizinin Ömer babası yani gerçek ismiyle Emin Olcay oldu. Uzun yıllar ortalarda  gözükmeyen usta oyuncu yayınladığı video ile sosyal medyada viral oldu. Ünlü isim paylaştığı videodan sonra yorum yağmuruna tutuldu.

Yayınlandığı dönemde reyting rekorları kıran dizi Kurtlar Vadisi'nde Ömer baba rolüyle hafızalarda yer edinen Emin Olcay yıllar sonra gündem oldu. Gözlerden uzak bir hayat yaşayan usta oyuncu sosyal medyada bir video paylaşınca hayranlarından yorumlar peş peşe geldi. 

Ömer baba karakteri ile uzun yıllar hafızalarda yer edinen usta oyuncu sakinliğini koruduğu ve ney üflediği sahneleriyle her zaman beğeni topladı. 

Kurtlar Vadisi'nin Ömer babası Emin Olcay yıllar sonra ortaya çıktı! 'Seneler acımasız'

SON HALİ GÜNDEM OLDU

Türkiye'yi bir dönem ekranlara kitleyen dizi Kurtlar Vadisi'nin Ömer babası Emin Olcay son haliyle gündem oldu. Kendisini sevenler için bir video hazırlayan usta sanatçı 'Sizlere sevgi ve saygılarımı sunuyorum. Sizleri çok seviyorum' ifadelerini kullandı.

YORUMLAR PEŞ PEŞE GELDİ

Olcay'ın yayınladığı videodan sonra bazı kullanıcılardan; 'Ah Ömer Baba zaman ne çabuk geçmiş', 'Çok yaşlanmış',  'Seneler acımasız', 'Büyüksün baba saygılar hürmetler', 'Yaşlanmışsın be Ömer Baba' şeklinde yorumlar geldi. 

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : Ezgi Sezer