Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Teoman'ın ikonik gitarını alan isim belli oldu! Geliri kimsesiz çocuklara bağışlandı 

Mavi Kadın>Magazin>Teoman'ın ikonik gitarını alan isim belli oldu! Geliri kimsesiz çocuklara bağışlandı 

Bosphorus Art Society tarafından 7 Temmuz akşamı yapılan 'Cash on the Table' isimli müzayedesinde Teoman'ın ikonik gitarı açık artırmaya çıktı. Gitarı alan sürpriz isim belli oldu.

Teoman'ın ikonik gitarını alan isim belli oldu! Geliri kimsesiz çocuklara bağışlandı 

‘Cash on the Table’ isimli müzayede anlamlı bir bağışla tamamlandı. Geliri kimsesiz çocuklara bağışlanacak gitar 300 bin TL’den açık artırmaya çıkmıştı. Teoman’ın ikonik gitarı, 466 bin TL’ye sürpriz bir isim tarafından satın alındı.

YENİ SAHİBİ TANIDIK BİRİ OLDU

Gitarın yeni sahibi ünlü rock müzik sanatçısı Teoman’ın arkadaşı Kenan Doğulu oldu. Doğulu'nun bu anlamlı bağışı müzayedede büyük ilgi gördü.

Teoman'ın ikonik gitarını alan isim belli oldu! Geliri kimsesiz çocuklara bağışlandı 

GÖZLER BİR SONRAKİ MÜZAYEDEYE ÇEVRİLDİ

Bu anlamlı bağıştan sonra gözler bir sonraki müzayedeye çevrildi. Kimsesiz çocuklar için hangi ünlünün hangi eşyası satışa çıkacak merakla bekleniyor. Doğulu'nun bir sonraki müzayedede bir hatıra eşyasıyla yer alacağı konuşuluyor. 

NELER OLMUŞTU?

Mirasının dörtte birini Çocuk Esirgeme Kurumu'na bağışlayacağını söyleyen Teoman'a, Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Mahinur Özdemir Göktaş gururlandıran sözlerle karşılık vermişti. Teoman ise "İnsan sevdiği ve ait olduğu topluma bir fayda sağladığında, kendisi de manen bir iç huzur, bir tür mutluluk duyuyor," diyerek gitarını açık artırmaya çıkaracağını paylaşmıştı.

ANLAMLI HAREKETE TEŞEKKÜR GECİKMEDİ

Mirasının bir kısmını devlet himayesindeki çocuklara bağışlayacağını söyleyen Teoman'a Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Mahinur Özdemir Göktaş şu sözlerle teşekkür etmişti:

Teoman'ın ikonik gitarını alan isim belli oldu! Geliri kimsesiz çocuklara bağışlandı 

"Sanat dünyamızın değerli ismi Teoman'ın, mirasının bir bölümünü devletimizin himayesi altındaki çocuklarımıza bağışlayacağını ifade etmesinden büyük mutluluk duydum. Hepimize emanet olan, ikbalimiz, istikbalimiz, en kıymetlilerimiz olan çocuklarımıza daha iyi bir gelecek sunmak adına atılan her adım büyük takdiri hak ediyor. Örnek oluşturacağını umduğumuz bu kıymetli karar nedeniyle kendisine teşekkür ediyorum."

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : Ezgi Sezer
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...