2023-02-03 13:58:11 | Son Güncelleme : 2023-02-03 18:34:29

Lalin'e okul ararken görüntülenen Kenan İmirzalıoğlu'dan eşi Sinem Kobal'a imalı söylem

Mutlu bir evlilikleri olan Kenan İmirzalıoğlu ve Sinem Kobal çifti, kızları Lalin'i okula yazdırmak istiyor. Okul bakmaya çıktıkları sırada kameralara yansıyan ünlü çift arasında gülümseten diyalog dikkat çekti

Lalin'e okul ararken görüntülenen Kenan İmirzalıoğlu'dan eşi Sinem Kobal'a imalı söylem

Oyuncu Kenan İmirzalıoğlu ve oyuncu Sinem Kobal, 2016 yılında nikah masasına oturarak mutlu bir evliliğe imza atmıştı. Ünlü çifti ilk çocukları Lalin'i 2020 yılında ikinci çocukları Leyla'yı ise 2022 yılında kucaklarına almıştı. Lalin'e okul bakmak için dışarı çıkan çift, bugün kameralara yansıdı.

İNCE ELEYİP SIK DOKUYORLAR

Ünlü çift, okul görüşmeleri yaptıkları sırada arabada kameralara yansıdı. Camlarını açıp gazetecilerle konuşan ikili, kızları Lalin için okul görüşmeleri yaptıklarını ve bu konuda ince eleyip sık dokuduklarını ifade etti.

"HER ŞEY YOLUNDA"

Sinem Kobal, gazetecilerin; "Nasılsınız, sizi göremiyoruz?" sorusuna; "Teşekkür ederim, her şey yolunda" sözleriyle karşılık verdi. 

"SİNEM HANIM'IN PEK KONUŞASI YOK"

Kenan İmirzalıoğlu da gülümseyerek; "Sinem Hanım'ın bugün pek konuşası yok" diye konuştu.

"LALİN'İN GÖZLERİ BANA BENZİYOR"

Diğer taraftan daha önce berberden çıkarken görüntülenen Kenan İmirzalıoğlu, şu açıklamayı yapmıştı;

''Gözleri aynı ben, diğer yanları aynı annesi ama Leyla, daha bir bozkır bebesi... Her gün büyüyor ve değişiyor. Zaman onlarla çok güzel geçiyor. Rabbim herkesin evladını bağışlasın, güzel günler göstersin" şeklinde konuştu.

"NEŞET ERTAŞ TÜRKÜ SÖYLEYECEKMİŞ GİBİ HİSSEDİYORSUN"

Kenan İmirzalıoğlu, daha önce de "Çocuklar çok iyiler, birbirlerine alıştılar ve Lalin çok iyi ablalık yapıyor. Leyla’nın da sağlığı yerinde" demişti.

Ünlü oyuncu, "Leyla bildiğiniz İç Anadolu kızı oldu. Birazdan bozlağa dönecekmiş gibi ağlıyor. Neşet Ertaş türkü söyleyecekmiş gibi hissediyorsun. Lalin ise daha çok Karadenizli gibi duruyor" ifadelerini kullanmıştı.

Mavi Kadın
En Çok Okunanlar
Magazin
|
07 Şubat 2023 - 16:16
Haluk Levent'in kuzeni göçük altında hayatını kaybetti
Kahramanmaraş'ta 6 Şubat'ta meydana gelen 7.7 ve 7.6 büyüklüğündeki depremlerden sonra kahreden haberler peş peşe geldi. AHBAP derneği kurucusu Haluk Levent, ekibi ile birlikte afet bölgesinde yerini aldı. Adanalı olduğu bilinen Haluk Levent, küçük kuzeninin göçük altında kalarak hayatını kaybettiğini duyurdu.
Magazin
|
08 Şubat 2023 - 01:17
Acun Ilıcalı'dan Haluk Levent aracılığı ile büyük yardım!
Türkiye'yi yasa boğan Kahramanmaraş ve Gaziantep merkezli 7,7 ve 7,6 büyüklüğündeki iki depremin ardından göçük altında kalanlar için kurtarma çalışmaları sürerken deprem bölgelerine de adeta yardım akıyor. AHBAP derneği kurucusu Haluk Levent aracılığı ile yardım yapan ünlüler arasına  Acun Ilıcalı'dan dev bir yardım geldi. Ilıcalı, bölgeye 100 tır içme suyu ve 5 milyonluk eşya yardımı yapacağını duyurdu. Haluk Levent yardım haberini sosyal medya hesabından paylaştı.
Magazin
|
17 Şubat 2023 - 16:21
Survivor yarışmacısından yürek sızlatan paylaşım
Kahramanmaraş merkez üssü olarak meydana gelen iki büyük deprem 10 ilde yıkıma neden oldu. Binlerce kişinin hayatını kaybettiği depremde Surrvivor yarışmasında ünlüler takımında mücadele eden Aşkım Burçe Tunay’ın erkek arkadaşı enkazda kalarak hayatını kaybetti.