Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Müge Anlı 2023 ne zaman ekranlara geliyor? İşte Müge Anlı ile Tatlı Sert programının yeni sezon tarihi…

Mavikadin>Yaşam>Müge Anlı 2023 ne zaman ekranlara geliyor? İşte Müge Anlı ile Tatlı Sert programının yeni sezon tarihi…

Müge Anlı ile Tatlı Sert programının izleyicileri, programın başlayacağı tarihi merakla bekliyor. Programın yayın tarihiyse belli oldu. Peki, araştırmacı gazeteci Müge Anlı’nın sunduğu programın yeni sezonu hangi gün ekranlara gelecek? İşte detaylar...

Müge Anlı 2023 ne zaman ekranlara geliyor? İşte Müge Anlı ile Tatlı Sert programının yeni sezon tarihi…

Hafta içi her gün sabah 10’da ATV ekranlarına gelen Müge Anlı ile Tatlı Sert programı, yıllardır milyonların dikkatini üzerine çekiyor. Müge Anlı ve uzman ekibi faili mçhul cinayetler, kayıp ve kaçırılmış kişileri bularak hem sosyal medyada hem de haber dünyasında büyük yankı uyandırıyor. Haziran ayında bir sezonu daha geride bırakan Müge Anlı’nın yeni sezona ne zaman başlayacağı ise merak konusu. İşte konuya ilişkin detaylar:

MÜGE ANLI YENİ DÖNEMDE NE ZAMAN EKRANLARA GELECEK?

23 Haziran 2023’te sezon finali yapan Müge Anlıile Tatlı Sert programının eylülde ekranlara döneceği bekleniyor. Her sene Eylül ayında ekranlara gelen programın başlanacağı tarih merak konusu olmaya başladı. Müge Anlı’nın yeni sezonda da yine kayıp ve kaçırılma olaylarının yanı sıra pek çok faili meçhul cinayeti aydınlatacağı, geçtiğimiz sezondan kalan konulara da devam edeceği öngörülüyor.

Müge Anlı 2023 ne zaman ekranlara geliyor? İşte Müge Anlı ile Tatlı Sert programının yeni sezon tarihi…

MÜGE ANLI 2O23 YENİ SEZON NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

NTV.com stesinde yer alan haberdeki bilgiye göre; programın yapımcısı Taner Ercan, ''28 Ağustos Pazartesi günü görüşmek üzere'' sözleri ile yayın tarihini paylaşmıştı ancak sosyal medyada yer alan bazı paylaşımlarda Eylül ayı işaret edilmişti. İzleyicilerin merakla bekledikleri Müge Anlı ile Tatlı Sert isimli program, 4 Eylül Pazartesi günü izleyicisiyle buluşmaya hazırlanıyor.

MÜGE ANLI NE ZAMANDIR PROGRAM YAPIYOR?

Müge Anlı ile Tatlı Sert programının ilk canlı yayını 18 Ağustos 2008'de ATV'de ekrana geldi. Tam 15 sezondur ekranlarda yer alan programda Müge Anlı ve ekibi sezon boyunca 17 adet cinayet dosyasını aydınlattı.

Araştırmacı gazeteci Müge Anlı'nın oluşturduğu "Pati Buldular" projesiyle 689'e yakın kayıp patiyi yuvasına kavuşturdu.

Derleyen: Mavikadin.com

Kaynak : ntv.com
Editör : Melike Anlağan
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...