Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Estetikte sınır tanımıyor! Seda Sayan yeni estetiklerini anlattı: Bu kez dekolte çalışıyoruz

Mavikadin>Magazin>Estetikte sınır tanımıyor! Seda Sayan yeni estetiklerini anlattı: Bu kez dekolte çalışıyoruz

Yaptırdığı estetikleri canlı olarak sosyal medya hesabından takipçileriyle paylaşan Seda Sayan, güzelliğine güzellik katmak için yeniden harekete geçti. Kendisine bakmayı seven ünlü sanatçı, şimdi de dekoltesine işlem yaptırmak için doktorun yolunu tuttu.

Ünlü sanatçı Seda Sayan, bir kez daha sedyeye oturdu ve estetik yaptırdı. O anları her zaman sosyal medya hesabında paylaşan Sayan, takipçilerine yeni yaptırdığı estetiklerini anlatmaktan geri kalmadı. Yüzü ve boynuna sık sık işlem yaptıran sanatçı, bu kez dekolte bölgeleri için harekete geçti.

ESTETİKTE SINIR TANIMIYOR

60 yaşındaki ünlü sanatçı Seda Sayan, son olarak yeni yaptırdığı estetikleri ile gündeme geldi. Sık sık yüzüne, bacaklarına ve göğüslerine estetik yaptıran ünlü isim, bu kez dekolte bölgesi için doktoruna başvurdu. Yıllardır, spot ışıkları, güneş ve zamanla deforme olan boyun ve göğüs bölgesi için işlem yaptıran Seda Sayan, anestezi sürülüp beklediği o anlarda takipçilerine işlemler ve doktoru hakkında bilgi verdi.

Estetikte sınır tanımıyor! Seda Sayan yeni estetiklerini anlattı: Bu kez dekolte çalışıyoruz

Sayan'ın bronz hali dikkatleri çekerken, ünlü sanatçı için makyajsız bile güzel olduğu yorumları yapıldı.

Estetikte sınır tanımıyor! Seda Sayan yeni estetiklerini anlattı: Bu kez dekolte çalışıyoruz

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : Sema Acar
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...