Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Müge Anlı'da çok konuşulan Nevrigül olayında büyük düğüm çözüldü

Mavikadin>Magazin>Müge Anlı'da çok konuşulan Nevrigül olayında büyük düğüm çözüldü

Müge Anlı programında uzun süre işlenen Nevrigül Alan'ın ölüm sebebi belirlendi. Ormanlık alanda 47 gün süren araştırma sonucunda Nevrigül'ün intihar ettiği kesinleşti.

Müge Anlı'da çok konuşulan Nevrigül olayında büyük düğüm çözüldü

Bursa'da kaybolduktan 47 gün sonra cesedi bulunan 22 yaşındaki Nevrigül Alan'ın öldürülen biri olup olmadığı konusu, Müge Anlı programında uzun süre işlenmişti. Eski eşi ve Alan'a en yakın kişiler stüdyoda olayları günlerce anlatırken, Gemlik Cumhuriyet Başsavcılığı yaptığı detaylı araştırmada Nevrigül Alan'ın intihar ettiğini ortaya koydu.

NEVRİGÜL'ÜN HAYATINA SON VERDİĞİ ORTAYA ÇIKTI

Nevrigül Alan'ın ailesi, kızlarının kaybolduktan 47 gün sonra bulunan cesedinin intihar değil, cinayet mağduru olabileceğini iddia ederek Müge Anlı'ya başvurdu. Günlerce süren Müge Anlı programında işlenen Nevrigül Alan'ın DNA test sonuçları belirlendi. Savcılık, Alan'ın cesedinden saç telinden alınan DNA örnekleriyle çevrede geniş çaplı bir araştırma yaptırdı. Nevrigül Alan'ın cesedinin yere indirilmeden önce ağaç ve ası malzemelerinde inceleme yapan bir kişiye ait DNA bulgularına rastlanmazken, yapılan otopside intihar ettiği ortaya çıktı.

Müge Anlı'da çok konuşulan Nevrigül olayında büyük düğüm çözüldü

RUHSAL DURUMU BOZUK OLDUĞU BELİRLENDİ

Ayrıca, otopsi sırasında olaya bakan savcının girdiği belirlendi. Nevrigül'ün cesedi ve yakınında bulunan 2 adet cep telefonu, kol çantası, şarj aleti, kulaklık, toka ve para, olay yerindeki ekipler tarafından dikkatlice incelendi. Bölgedeki köpeklerin çantayı karıştırdığı, yapılan detaylı iz araştırması sonucunda ortaya çıktı. Ayrıca, telefonları incelenen Alan'ın boşanma sürecinde olduğu eşi Fevzi Alan'a psikolojisinin bozuk olduğu, intihara meyilli mesajlar attığı ve intihar mektubu bırakıldığı tespit edildi. Yapılan araştırmalar çerçevesinde Nevrigül Alan'ın intihar ettiği kesinleşti. Olay yerinde yapılan tespitte genç kadının terliklerinin incelendiği, cesedin yanında bulunan çanta ve sapındaki izlerin de çantanın hayvanlar tarafından sürüklendiği tespitini güçlendirdiği ifade edildi. Genç kadının yakınları tarafından ifade edildiği üzere bunalımda olduğu belirtildi, cinayet masası dedektifleri ve olay yeri inceleme şube müdürlüğü kriminal dedektiflerinin tespitleri de intihar olayını kesinleştirdi.

Müge Anlı'da çok konuşulan Nevrigül olayında büyük düğüm çözüldü

Müge Anlı'da çok konuşulan Nevrigül olayında büyük düğüm çözüldü

Kaynak : İHA
Editör : Sema Acar
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...