Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Muradına erdi! Survivor Anıl Tetik nişanlısı İlknur Karamahmutoğlu ile evlendi

Mavikadin>Magazin>Muradına erdi! Survivor Anıl Tetik nişanlısı İlknur Karamahmutoğlu ile evlendi

Survivor yarışması, Üç Kız Kardeş dizisi gibi projelerde yer alan Anıl Tetik, geçtiğimiz aylarda nişanlandığı İlknur Karamahmutoğlu ile rüya gibi bir düğünle dünya evine girdi.

Muradına erdi! Survivor Anıl Tetik nişanlısı İlknur Karamahmutoğlu ile evlendi

Mart ayında nişanlanan Anıl Tetik ve İlknur Karamahmutoğlu, muhteşem bir düğünle evlendi. Sevdiklerini davet ettikleri düğünlerinin görüntüleri sosyal medyaya da düştü. 33 yaşındaki Anıl Tetik’in heyecanı gözlerine yansıdı.

AİLELER VE ARKADAŞLAR KATILDI

Çiftin düğünlerine yakın aile üyeleri, sevenleri ve dostları katıldı. Evlilik için ilk adımı mart ayında atan Tetik ve Karamahmutoğlu, rüya gibi düğünlerinde sevenlerini özel bir seramoniyle selamladı. Sosyal medyada yayınlanan görüntüler bir hayli beğeni topladı.

Muradına erdi! Survivor Anıl Tetik nişanlısı İlknur Karamahmutoğlu ile evlendi

ANIL TETİK KİMDİR?

İstanbul’da 10 Haziran 1990 yılında dünyaya gelen Anıl Tetik, milli sporcu ve oyuncudur. 2012 yılında Acun Medya tarafından Dominik’te düzenlenen  ‘Survivor Ünlüler–Gönüllüler 2012′ yarışmasına katılan ve bu yarışmada 3.’lük elde eden Tetik, yarışma sonrası oyunculuk eğitimleri alarak oyunculuğa adım attı.

Üç Kız Kardeş, Tek Yürek ve Hayat Bazen Tatlıdır gibi dizilerde yer alan Tetik, geçtiğimiz Mart ayında İlknur Karamahmutoğlu ile nişanlanarak evlilik yolunda adım atmıştı.

Kaynak : Haber Merkezi, Akşam Gazetesi, Yeniçağ Gazetesi
Editör : Simgenur Gök
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...