Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Özgür Tetik Survivor All Star 2024'te ter dökecek!

Mavikadin>Magazin>Özgür Tetik Survivor All Star 2024'te ter dökecek!

Acun Ilıcalı Survivor All Star 2024 kadrosunu açıklamaya devam ediyor. Bugün açıklanan isim geçen senede yarışan isimlerden Özgür Tetik olarak açıklandı. 

Özgür Tetik Survivor All Star 2024'te ter dökecek!

13 Haziran 2023 tarihinde final yapan yarışmanın kazananı Nefise Karatay olmuştu. Bu yıl yine kadro içinde yer alan Nefise'nin yarışmacıları zorlayacağı düşünülüyor. 

Survivor All Star 2024'te yarışmacıların isimleri gün gün Acun Ilıcalı'nın sosyal medya hesabından açıklanmaya devam ediyor.

Geçen yıl yarışmacılar arasında adından söz ettiren bir isim Survivor All Star 2024'te yeniden yer alacak. Özgür Tetiğin yarışacağını açıklayan Acun Ilıcalı, "Survivor'da inanılmaz performansıyla gençlere taş çıkartan Özgür, All Star'da yarışacak. Özgür, SMS'siz Survivor'da performansını nereye kadar götürecek merak ediyorum" dedi.

Survivor All Star 2024'te yarışacak isimler şöyle; Nihat Altınkaya, Nagihan Karadere, Ogeday Girişken, Aleyna Kalaycıoğlu, Sercan Yıldırım, Damla Can, Turabi Çamkıran, Yiğit Poyraz, Merve Aydın, Nefise Karatay, Doğukan Manço, Seda Ocak, Yasin Obuz, Sahra Işık ve Gizem Memiç.

Acun Ilıcalı dün açıkladığı 3 isim için şöyle dedi: "Survivor'ın üç önemli ismi Sahra Işık, Yasin Obuz ve Gizem Memiç Survivor All Star kadrosuna dahil oldu. Üç yarışmacımıza da başarılar diliyorum" ifadelerini kullandı.

 

Özgür Tetik Survivor All Star 2024'te ter dökecek!

Kaynak : Mavi Kadın, ntv.com.tr
Editör : Ezgi Sezer
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...