Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Yasin Obuz nereli, mekanı nerede, sevgilisi kim?

Mavi Kadın>Magazin>Yasin Obuz nereli, mekanı nerede, sevgilisi kim?

TV8 patronu Acun Ilıcalı'nın Survivor All Star 2024 için açıkladığı isimlerden biri de eski yarışmacılardan hafızalarda yer eden biri oldu. Arama motorlarında Yasin Obuz nereli, mekanı nerede, sevgilisi kim? Gibi sorular aratıldı... Soruların cevapları haberimizde yer alıyor.

Yasin Obuz Survivor 2024'te mücadele edecek
Yasin Obuz Survivor 2024'te mücadele edecek

Survivor ve Masterchef gibi yarışmalarla hayatımıza giren Yasin Obuz değişik çıkışlarıyla çok konuşulmuştu. Gündemden düşmeyen Yasin Obuz en son biten evliliği ile gündeme gelmişti.

 

YASİN OBUZ NERELİ?

Yasin Obuz 21 Kasım 1988'de Diyarbakır'da dünyaya gelmiştir. 3 kardeş olan Obuz Kısmetse Olur, Yemekteyiz, Masterchef ve Survivor'a katılarak izleyicinin karşısına çıkmıştı. İsmini 2019 yılında yayınlanan MasterChef ile duyuran Yasin Obuz, 2020 yılında Survivor’a katılmıştır. Yarışmada performansı ile oldukça dikkat çeken Obuz izleyicinin beğenisini toplamıştır.

YASİN OBUZ MEKANI NEREDE?

Yasin Obuz 2020 yılında Survivor’dan dönerek İstanbul’un lüks mekanları arasında yer alan Beşiktaş Akaretler’de bir hamburgerci açmıştı.

SURVİVOR YASİN SEVGİLİSİ KİM?

2022 Survivor All Star’da Gönüllüler takımında yarışan Yasin Obuz en son aynı yıl içinde sevgilisiyle gündeme gelmişti. Yasin'in sevgilisi Anastasia Petrova güzelliği ile dikkatleri üzerine çekmişti.

YASİN OBUZ ESKİ EŞİ KİMDİR?

Yasin Obuz astrolog ve modellik yapan eşi Yasemin Türen'den ayrıldığı ortaya çıkmıştı. Mahkeme tarafından kusurlu bulunan Obuz nafaka, maddi ve manevi tazminatı ödeyemediği için hacizlik olmuştu. Acun Ilıcalı bugün Survivor için açıkladığı isimler belli ki çok konuşulacak. Daha önceden çeşitli yarışmalarla da gündem olan Yasin Obuz bu dönemki Survivor’da yarışacak. X hesabından paylaşım yapan Ilıcalı, "3 yarışmacımıza da başarılar diliyorum" ifadelerini kullandı.

 YASİN OBUZ SPOR GEÇMİŞİ

Yasin Obuz’un ilk spor lisansı 1998’de çıkmış, amatör ve profesyonel olarak futbola gönül vermiştir. Çocukluk yıllarında 2 yıl jimnastik yapan Obuz, voleybol ve basketbol da oynadı. Ankara Hacettepe Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi'nde okul hayatına devam eden Obuz, fitness ve spor hayatını bırakmadı. Üniversite zamanında mutfağa ilgi duyan Yasin Obuz, yemek yapmayı ilk defa bu zamanlarda öğrenmiştir. Bir dönem Rusya St. Petersburg’da yaşayan Yasin Obuz bu sırada yaklaşık 20 ülke gezmiş farklı kültürlerin mutfağını, eğlence anlayışlarını gözlemlemiştir.

 

 

 

 

 

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : Ezgi Sezer
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...