Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Merve Aydın Survivor All Star 2024'te mücadele edecek!

Mavi Kadın>Magazin>Merve Aydın Survivor All Star 2024'te mücadele edecek!

Yeni konsepti ile merak konusu olan Survivor All Star 2024'te yeni isimler açıklanmaya devam ediyor. Acun Ilıcalı 9. ismi İnstagram hesabından paylaştı.

Merve Aydın oğlunu 'Barlasın birtane düzgün fotosu yine yok' diye paylaşmıştı
Merve Aydın oğlunu 'Barlasın birtane düzgün fotosu yine yok' diye paylaşmıştı

Bu dönem yeniden ekranlara gelecek Survivor All Star 2024'te yarışmacıların isimleri belli oluyor. Programın ne zaman başlayacağı sevenleri tarafından merak edilirken Acun Ilıcalı İnstagram hesabından bugün yeni bir yarışmacıyı açıkladı. 

Merakla beklenen yeni dönemde konsept öncekilerden farklı olacak. SMS'siz bir dönem olacak yarışmaca bu zamana kadar 8 kişi açıklanmıştı. Bugün ise bu yarışmacılara yenisi eklendi 

SURVİVOR'DA KİMLER YARIŞIYOR?

- Nihat Altınkaya
- Nagihan Karadere
- Ogeday Girişken
- Aleyna Kalaycıoğlu
- Sercan Yıldırım
- Damla Can
- Turabi Çamkıran
- Poyraz Yiğit

Yarışma severlerin merakla beklediği Survivor All Star 2024'te SMS'lerin olmayacağı bir önceki yarışmada açıklanmıştı. Geçen sene 15 Ocak'ta başlayan programın bu yeni döneminin de yine aynı zamanlarda başlaması bekleniyor.  

Başlangıç tarihi henüz net bir şekilde açıklanmayan Survivor All Star 2024 yarışmasında mücadele edecek isimler derece yapan ve şampiyon olmuş kişilerden oluşuyor. 

TV8 patronı Ilıcalı "Önümüzdeki senenin konsepti SMS'siz Surivivor'la geliyoruz. Seyirci oylaması olmayacak. All Star yapıyoruz. İki takım da All Star olacak. Ada konseyinden adaylar çıkıyor, düelloda kaybeden eleniyor." şeklinde açıklama yapmıştı.
 
 9. YARIŞMACI MERVE AYDIN

Acun Ilıcalı bugün İnstagram hikayesinden yeni ismi açıkladı. Merve Aydın'ın yarışacağını paylaşan Ilıcalı, Survivor finalislerinden sevgili Merve, yaşadığı sakatlık kabusundan sonra zafer için All Star'da. Merve her zaman Merve'dir'' dedi. 


 

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : Ezgi Sezer
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...