Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Mustafa Keser gündem olan çıkışıyla Koray Avcı'yı mı hedef aldı?

Mavi Kadın>Magazin>Mustafa Keser gündem olan çıkışıyla Koray Avcı'yı mı hedef aldı?

Mustafa Keser, Akşam Gazetesi'ne özel verdiği röportajda, sanat dünyasındaki ünlü bir şarkıcıya yönelik eleştirilerde bulunmuştu ancak isim vermemişti. Bu sözlerin gerçekte Koray Avcı'ya mı yönelik olduğu sorusu gündeme gelmeye başladı.

Mustafa Keser gündem olan çıkışıyla Koray Avcı'yı mı hedef aldı?

Ünlü sanatçı Mustafa Keser, Akşam Gazetesi Güneş Eki Haber Müdürü Yasemin İlan'a özel açıklamalarda bulundu. Keser, ünlü bir ismi hedef alarak, son zamanlarda dikkat çeken bir konuya değindi. Sanatçının sözleri, ünlü şarkıcı Koray Avcı'ya yönelik olduğu iddiasıyla magazin gündeminde konuşulmaya başlandı.

MUSTAFA KESER'İN O SÖZLERİ KORAY AVCI'YA MI?

Mustafa Keser, Ankara'da sahne aldığı bir dönemde, adını vermediği şarkıcının kendisine getirildiğini ve kendisinin yanında durarak piyasaya tanıtımının yapıldığını aktardı. Bu kişinin zoraki bir şekilde yanına oturduğunu belirten Keser, "Zorla getirdiler yanıma, tanınsın diye. Sonra da çok popüler oldu, şu anda benden daha fazla kazanıyor. İki kez uçakta karşılaştık, yüzünü çevirip selam vermedi" dedi.

Keser'in ima ettiği şahsın kim olduğu konusu merak uyandırdı. Geçmiş yıllara ait bazı fotoğraflarda, Koray Avcı'nın Ankara'daki bir mekanda Mustafa Keser'in yanında oturup performans sergilediği gözlendi.

Mustafa Keser gündem olan çıkışıyla Koray Avcı'yı mı hedef aldı?

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : Sema Acar
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...