Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Nagehan Alçı'nın bomba iddialarına Rasim Ozan Kütahyalı ilk kez cevap verdi

Mavi Kadın>Magazin>Nagehan Alçı'nın bomba iddialarına Rasim Ozan Kütahyalı ilk kez cevap verdi

Rasim Ozan Kütahyalı, eski eşi gazeteci Nagehan Alçı'nın psikolojik, fiziksel ve ekonomik şiddet uyguladığı iddialarına ilk kez cevap verdi.

Nagehan Alçı'nın bomba iddialarına Rasim Ozan Kütahyalı ilk kez cevap verdi

Rasim Ozan Kütahyalı ile 2010 yılında dünyaevine giren ve ikiz kızları dünyaya gelen Nagehan Alçı, geçtiğimiz sene tek celsede boşanmıştı. 

Alçı, geçtiğimiz günlerde katıldığı bir programda eski eşi hakkında çarpıcı açıklamalarda bulundu. Alçı, programda Rasim Ozan Kütahyalı'nın kendisine fiziksel, psikolojik ve ekonomik şiddet uyguladığını iddia etti.

Nagehan Alçı'nın bomba iddialarına Rasim Ozan Kütahyalı ilk kez cevap verdi

"FİZİKSEL, PSİKOLOJIK VE EKONOMİK ŞİDDET UYGULUYORDU"

Alçı, Kütahyalı'nın kendisine "Sen beceriksizsin, aptalsın, geri zekalısın" diyerek hakaret ettiğini ve ortak hesaplarının boşaltıldığını belirtti. 

Alçı, yaşadıklarını şu sözlerle anlattı:

"Ben kaç gece Rasim'in öfkesi dinmiyor, elimde bıçakla salonda bana bir şey yapmasın diye beklediğimi biliyorum. O bağırıyor, kapıları çarpıyor, çocuklar uyanmasın diye aşağıdan sakinleştirmeye çalışıyorum. Korkudan uyuyamadığımı biliyorum. Rasim hukuk tanımaz. Nafaka ödemiyor. Hacize koyuyorsun, Rasim haciz falan da takmıyor. Herkese borçlu, herkesle davalık. Her şeyi aldı. Bir gün bana kızdığı için çocukları televizyonun karşısına oturttu. Benim kötü göründüğüm bir yayını açıp, 'Çocuklar, anneniz bu kadar çirkin ve şişmandı. Anneniz benim sayemde var oldu' dedi."

Nagehan Alçı'nın bomba iddialarına Rasim Ozan Kütahyalı ilk kez cevap verdi

"KAFAMI KESSELER NAGEHAN ALEYHİNDE KONUŞMAM"

Bu açıklamaların ardından Rasim Ozan Kütahyalı ilk kez konuştu. Kütahyalı, yaptığı açıklamada şunları söyledi:

“Nagehan beni kurşun yağmuruna bile tutsa iki çocuğumun annesi aleyhine tek kelime etmem. Kafamı kesseler Nagehan aleyhinde konuşmam. Prensip kararım bu. İki çocuğumuz var, şu an benim yanımdalar. Birlikte çok güzel vakit geçiriyoruz. Ben bu mesuliyetsizliği onlara karşı yapamam. Onlar artık 11 yaşında, her şeyi okuyabiliyorlar, izleyebiliyorlar.”

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : İrem Çınar
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...