Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Neşe Karaböcek oğlunun ölümünden sonra ilk kez sahneye çıktı

Mavi Kadın>Magazin>Neşe Karaböcek oğlunun ölümünden sonra ilk kez sahneye çıktı

Usta sanatçı Neşe Karaböcek, oğlu Hasan Ali Yener'in vefatının ardından ilk kez sahneye çıktı. 5 yıl aradan sonra özel bir gece sahne alan Karaböcek, hayranlarına unutulmaz bir müzik şöleni sundu.

Neşe Karaböcek oğlunun ölümünden sonra ilk kez sahneye çıktı

"Sürünüyorum", "Kırılsın Ellerim", “Kaybolan Hayaller”, “Artık Sevmeyeceğim” gibi sevilen şarkılarıyla tanınan Neşe Karaböcek, evlat acısı yaşadığı 2019 yılından bu yana ilk defa sahneye çıktı. 

Gazeteci Tevfik Yener'den olan oğlu Hasan Ali Yener'in ölümüyle derin bir üzüntü yaşayan Karaböcek, bu acının ardından 5 yıl sonra hayranlarıyla buluştu.

Neşe Karaböcek oğlunun ölümünden sonra ilk kez sahneye çıktı

"SAHNELERİ ÇOK ÖZLEDİM"

Yaklaşık 2,5 saat sahnede kalan Neşe Karaböcek, en sevilen şarkılarını seslendirerek ve hayranlarının isteklerini yerine getirerek unutulmaz bir gece yaşattı. Sevenlerine hitaben, "Sizleri ve sahneleri çok özledim. Tekrar büyük konserlerde bir arada olmak istiyorum. Bu sene sahnelerde 75. yılımı kutlayacağım" diyerek, sevenlerini mutlu etti.

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : Elif Demirtaş Bilir
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...