Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Nurseli İdiz'den Seçil Erzan göndermesi! Türkiye’nin başına büyük felaketler çıkarırdım

Mavi Kadın>Magazin>Nurseli İdiz'den Seçil Erzan göndermesi! Türkiye’nin başına büyük felaketler çıkarırdım

Başarılı oyunucu Nurseli İdiz, katıldığı programda Boğaziçi Üniversitesi Ekonomi Bölümü'nü kazandığını ancak konservatuvarı tercih ettiğini söyledi. Programda hayatıyla ilgili bilinmeyenleri paylaşan İdiz, konuşmasında Seçil Erzan'a da gönderme yaptı.

Nurseli İdiz'den Seçil Erzan göndermesi! Türkiye’nin başına büyük felaketler çıkarırdım

Tiyatro ve sinema dünyasının başarılı isimlerinden Nurseli İdiz, rol aldığı yapımlardaki performansıyla ve açıklamalarıyla sürekli gündemde yer alıyor. 

Özel hayatıyla da merak konusu olan Nurseli İdiz, son olarak Armağan Çağlayan'ın sunduğu "Şimdiki Aklım Olsaydı" adlı YouTube programına konuk oldu.

Nurseli İdiz'den Seçil Erzan göndermesi! Türkiye’nin başına büyük felaketler çıkarırdım

BOĞAZİÇİ VE HACETTEPE ÜNİVERSİTELERİNİ KAZANDI

Programda hayatıyla ilgili pek çok bilinmeyeni paylaşan İdiz, özellikle maddi sıkıntılarla geçirdiği bir döneme değindi.

Liseyi bitirdikten sonra hem Boğaziçi Üniversitesi Ekonomi Bölümü'nü hem de Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuvarı'nı kazanan Nurseli İdiz, programa katılanlar arasında oldukça dikkat çekti.

"SEÇİL ERZAN GİBİ OLMAZDIM" 

Çağlayan'ın "Şimdiki aklın olsaydı, hangi üniversiteyi okurdun?" sorusuna ise İdiz, "İkisini birden okumaya çalışırdım ama yine de herhalde bu mesleği seçerdim." cevabını verdi.

Nurseli İdiz'den Seçil Erzan göndermesi! Türkiye’nin başına büyük felaketler çıkarırdım

Nurseli İdiz, maddi konularla olan ilişkisine de değindi. Parayla ilişkisinin hiç iyi olmadığını belirten İdiz, ünlü futbolcuları ve iş insanlarını yüksek kâr vaadiyle dolandırdığı iddiasıyla hapsi istenen Seçil Erzan'a gönderme yaparak, "Bir de benim rakamlarla ilişkimi düşünürsek Türkiye'nin başına çok daha büyük felaketler çıkarırdım. Seçil Erzan gibi olmazdım ama bir bakarsın bir banka şubesi çökmüş. Ne? Müdür kim? Nurseli müdür, kesin yani." şeklinde espri yaparak konuştu.

"ÇOK BÜYÜK PARALAR KAYBETTİM"

Ünlü oyuncu, para konusundaki ilişkisini "Evet. Bu galiba bilinçaltı bir şeymiş. Para kazanma konusunu suçluluk halinde düşünmekmiş. Kişisel gelişim sürecinde bütün bunlar masaya yatırılıyor. O yüzden çok büyük meblağlarda paralar kaybettim. Bilinçaltım, ‘Ben nasıl bu kadar kazanıyorum’ diye soruyormuş çünkü. Annem ve babamın da parayla ilişkisi bozuktu. Para olduğunda çok harcıyorlardı, birikim falan yoktu. Babam da benim gibi iflas etmiş." şeklinde açıkladı.

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : İrem Çınar
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...