Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Terazi burçlarının dengesini bozan 11 insan tipi

Mavi Kadın>Burç yorumları>Terazi burçlarının dengesini bozan 11 insan tipi

Adaletin, barışın ve zarafetin sembolü olan Terazi burçları dünyaya birer sanat eseri olmak için gelmişlerdir. Etrafında Terazi burcu olan birinin dünya güzelliklerini fark etmemesi imkansızdır. Onların da katlanamadığı, öfkeden gözü döndüğü anlar olabiliyor. Onların uğramak istemiyorsanız, Terazi burcunun nefret ettiği bu listeye dikkat edin.

Terazi burçlarının dengesini bozan 11 insan tipi

Terazi burcu hava elementine bağlı üç burçtan biridir. Hava elementinin temel özelliği zeka ve iletişim kurma becerisidir. Tam anlamıyla akademik bir hayat yaşamak için doğmuş olan Terazi burçları kitapları, saatlerce süren bilimsel sohbetleri ve ona bir şeyler katan insanları severler. 

Terazi burçları tam anlamıyla birer adalet timsalidir. Adaletsiz olan hiçbirşeyi istemez, haksızlığın olduğu hiçbir yerde yaşayamazlar. Barıştan, adillikten ve dengeden yanadırlar. Özgürlüklerine çok düşkün olan bu burç, genel olarak hayatlarında çatışmadan kaçarak yaşar.

Fakat çatışmadan kaçamayacak bir noktaya geldiğinde, karşıdaki kişiye tavsiyemiz canını savunurcasına kaçmasını istemek olacaktır. Çünkü o noktada tüm gemilerini yakmış olan Terazi burcu, tüm gücüyle üzerinize gelecektir. İşte Terazilerin nefret ettiği şeyler:  

ADALETSİZ İNSANLAR

Adaletin ve barışın sembolü haline gelen Terazi burçları, haksızlığın olduğu hiçbir yerde barınamaz. Adaletin sağlanması için savaşır ve bunun için elindeki tüm kartlarını ortaya koyar. Bir Terazi burcunun karşısında herhangi bir konuda haksızlık yapacak olursanız bilin ki haksızlığa uğradığını iddia eden kişi muhtemelen siz olacaksınız. 

Terazi burçlarının dengesini bozan 11 insan tipi

UNUTAN ARKADAŞLAR

Terazi burçları arkadaşlık ilişkilerine çok önem verirler. Herhangi bir yere giderken ya da herhangi bir iş yaparken onlara haber vermemek, onları sırtlarından bıçaklamakla aynı şeydir. Sizi kara deftere yazacak, arkanızdan birkaç hüzünlü şarkı dinleyecek ve daha sonrasında o da sizi unutacaktır. Muhtemelen temelli olarak...

ERKEN UYANDIRAN KİŞİLER 

Terazi burçlarının sanatsever kişilikleri onları herhangi bir fikirden dolayı sabaha kadar uyanık tutabilir. Uyku konusunda düzensizlikler yaşayan bu burcu erken uyandırmak, kış uykusundan bir ayıyı uyandırmak gibidir. Yaşayacağınız acıya ve karşılaşacağınız öfkeye hazırlıklı olun! 

GÜVENİNİ KIRAN İNSANLAR

İş hayatında dürüstlüğe ve doğruluğa çok önem veren Terazi burçlarının aşk ve arkadaşlık iliişkileri de aynı sistemin temelleri üzerine kuruludur. Güven üzerine dayalı olmayan hiçbir şeyi hayatlarının içerisine dahil etmezler. Güvenleri bir kez kırıldı mı bir daha asla geri kazanılamaz!

Terazi burçlarının dengesini bozan 11 insan tipi

APTAL YERİNE KOYAN İNSANLAR

Oldukça zeki olan Terazi burcu, sessiz yapısı nedeniyle genellikle kendi potansiyelini ortaya çok fazla çıkarmaz. Bbu durumdan faydalanmak isteyenler de onu aptal yerine koyabilir. Bu gibi durumlarda zekasını ‘’ultra mod’’ konumuna getiren Terazi burcu kişisi, karşısındakini zekasıyla alt eder. Hatta bazı vakalarda karşısındaki insanı içine çıkamayacak hale bile getirdiği olur. 

İKİ YÜZLÜ İNSANLAR

Haksızlığa tahammül edemeyen terazi burçları, dürüstlüğe de çok önem verirler. Hayatlarında dürüst kişilikli insanlar tutarlar. İki yüzlü bir kişi Terazi burcu için gelişimini tamamlayamamış insanlar grubuna girer. İki yüzlü insanların foyasını ortaya çıkarır ve her fırsatta onları yerin yedi kat dibine sokmayı kendine bir görev bilir. Bu insanları hayatına asla sokmaz. 

Terazi burçlarının dengesini bozan 11 insan tipi

DİKKAT ÇEKMEYE ÇALIŞAN İNSANLAR

Terazi burcu girdiği her ortamda zarafeti ile dikkat çeker. Dolayısıyla pek de dikkat çekmek için uğraşmaz. Çünkü onun ışıltısı kendi içinden gelir. Bir ortamda dikkat çekmek için çabalayan insanlar ona stand- up izliyormuş gibi bir his uyandırır. Yapmacık olan hiçbir şeyden haz etmeyen Teraz burçları için dikkat çekmeye çalışan insanların öğretmeni görsün diye parmağını arşa kadar kaldıran çocuklardan hiçbir farkı yoktur. 

ZENSİZ İNSANLAR

Terazi burçları hem iş hem de aşk hayatlarını belli bir düzene oturtmaya severler. Onlar için her şey düzenli ve açık olmalıdır. Düzensiz insanlar onlarda ergen bir erkeğin odasında yaşıyormuş gibi bir duygu verir. Bu duyguya katlanamazlar. Bir Terazi burcunun suratını asık görürseniz muhtemelen düzensiz birisiyle muattap olmak zorunda kalmıştır. 

Terazi burçlarının dengesini bozan 11 insan tipi

ACELECİ DAVRANAN İNSANLAR

Sabırlı ve işbilir davranışları ile iş yerlerinde çok sevilen Terazi burçları acele işe gelemezler. Onlar için ufak işler bile derinlemesine araştırmaya değerdir. Geç olsun güç olsun mottosu ile hareket eden Terazi burçlarına acele iş yaptıramazsınız. Yaptırdığınızı zannediyorsanız muhtemelen siz susun diye size yalan söylemiştir. 

ÖNYARGILI İNSANLAR

Sabırlı ve sakinlikleri ile bilinen Terazi burçları, karşıdaki insanı dinlemeyi sever. Empati yeteneği yüksek olduğu için karşısındakine önyargıyla yaklaşmaz. Bilir ki her sebep, başka bir şeyin sonucudur. Dolayısıyla önyargılı insanlarla asla anlaşamaz. Önyargılı insanlar ona göre Homosapiens olamamış Neendertaller gibidir. Onlarla konuşma teşebbüsünde bile bulunmaz. 

KABA İNSANLAR 

Tatlı dil yılanı deliğinden çıkarmaz belki ama Terazi burçları tatlı dilleriyle yılanı deliğinden dans ederek çıkarttırabilir. Astrolojinin en kibar, en zarif burcu olan Terazi burçları kaba insanlardan nefret ederler. Kaba, hoşgörüsüz, düşüncesiz insanların onların hayatlarında yeri yoktur. 

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : Nermin Sekmen Halil
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...