Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Onların yüzü gülmüyor…Aşkta en şansız burçlar belli oldu!

Mavikadin>Yaşam>Onların yüzü gülmüyor…Aşkta en şansız burçlar belli oldu!

Aşk herkesin karşısına aynı şekilde çıkmıyor. Bazıları için toz pembeyken bazıları içinse hayal kırıklığı olabilir. İşte hayatları boyunca bekar kalabilecek burçlar...

Onların yüzü gülmüyor…Aşkta en şansız burçlar belli oldu!

Aşık olduğunuzda mutlu hissetmek, hayatı daha anlamlı bulmak ve duygusal bağlar kurmak yaygın deneyimlerdir. Ancak aşkın her zaman toz pembe olmadığını da unutmamak önemlidir. Aşk ilişkileri, zorluklar, çatışmalar ve hayal kırıklıkları da içerebilir. Sonuç olarak, aşk hayatı herkes için farklıdır ve bazıları daha fazla zorluk yaşayabilirken, diğerleri daha şanslı olabilir. Gerçek aşkı bulmakta zorlanan ve aşkta en şanssız olan aşkta yüzü gülmeyen burçlar şöyle:

Onların yüzü gülmüyor…Aşkta en şansız burçlar belli oldu!

YENGEÇ BURCU

Yengeç burçları çok hassas ve duygusal olurlar. Sevmeyi ve sevilmeyi çok seven yengeç burçları duygularını çok derinden hissederler. Yengeç burçları çok duygusal oldukları için kalpleri çabuk kırılır. İlişkileri bozulursa iyileşmeleri uzun zaman alır.

BAŞAK BURCU

Başak burçları da aşk ve ilişkiler konusunda şansı yaver gitmeyen burçlardan. Birini sevdiklerinde tüm kalpleriyle severler. Başak burçları çok zor aşık olur bu da şanslarını zorlamalarına neden olur. Başak burçları aşk ve ilişkiler konusunda umudunu asla kaybetmez. Kusursuzu bulma hedefleri gerçek aşkı bulmalarının zorlaşmasına neden olur.

OĞLAK BURCU

Oğlak burçları iş hayatında olduğu gibi özel hayatında da çok ciddilerdir. Eş seçerlerken çok fazla seçici olurlar. Kendilerine seçtikleri eşi ya yanlış zamanda tercih etmiş olurlar ya da doğru kişiyi bulamazlar. Yani, doğru zaman ve doğru insan denklemini her zaman tutturamayabilirler. Bu yüzden Oğlak burcu insanlarını aşkta şanssız olarak tanımlayabiliriz.

BALIK BURCU

Balık burçları çok sevgi doludur. Ancak aşk ve ilişkiler konusunda çok talihsizdirler. Çünkü insanları hep iyi gibi görürler, kötü yanlarını gözardı ederler. Bu huyları, onları şanssızlaştırıyor. Dünyaya pembe bir pencereden bakan balık burçları kendi mutluluklarından fedakarlık etme gibi huyları vardır. Neyse ki, Balık nispeten hızlı bir şekilde iyileşme ve geçmişi geride tutma eğilimindedir.

Kaynak : onedio.com, mynet
Editör : Yağmur Akın
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...