2023-01-15 11:35:10 | Son Güncelleme : 2023-01-15 11:39:33

Sevgi mi uyum mu: Bu çiftlerden hangisi en mutlu? Seçtiğin çift ilişkin hakkında ipucu veriyor!

Lokantaya gittiğinizde yan masanızda oturan çiftleri ya da alışverişte kasa sırası bekleyen çiftleri izlediğiniz oluyor mu? İlk izlenimler çok aldatıcı olabilir ancak sadece izleyerek ilişkileri hakkında yorum yapabilmek gerçekten de eğlenceli. Peki sizce resimdeki çiftlerden hangisi en mutlu? Hazırsanız resmi incelemeye başlayabilirsiniz.

Bu test nasıl bir ilişki istediğiniz hakkında size ipucu verecek.
Bu test nasıl bir ilişki istediğiniz hakkında size ipucu verecek.

Çevremizdeki tanıdık çiftlere baktığımızda kimi çiftin örnek bir aile olduğunu düşünebiliyoruz. Ancak bazen düşündüğümüzün tam tersi de olabiliyor. Dışarıdan gördüğümüz aslında bir yanılgı da olabilir, ilişkileri hakkında ilk izlenim de. Sizlere dört çiftin bulunduğu görsel sunuyoruz. Resme bakın ve en mutlu olduğunu düşündüğünüz çifti seçin.Seçtiğiniz çift sizin nasıl bir ilişki istediğiniz hakkında ipucu verecek. İlişkilerde anlayışa mı değer veriyorsun? Yoksa eğlenceli ve rahat bir ilişki mi seviyorsun? O halde hazırsan başlayalım!

1 NUMARALI ÇİFT

Eğer 1 numaralı yaşlı çiftlerin en mutlu çift olduğunu düşünüyorsanız ilişkilerde istikrar ve anlayışa değer veriyor olabilirsiniz. Sizin için yaşlı çiftler, saygı ve sevgisini yitirmeyen eşlerin hayatları boyunca taşıdıkları kalıcı sevgi ve sadakati gösteriyor. Bu yüzden de en mutlu çiftin 1 numaralı yaşlı çift olduğunu düşündünüz. Geçici ve kısa süreli ilişkiler size göre değil. Siz eşinizden büyük bir ilgi, güven ve saygı bekliyorsunuz.

2 NUMARALI ÇİFT

2 numaralı çifti seçtiyseniz sizin için eşinizin iç güzelliği kadar dış görünüşü de çok önemli. Onun yanındayken güzel görünmek için elinizden geleni yapıyorsunuz ve onunda şık olmasını istiyorsunuz. Sık sık başkalarının ilişkiniz hakkında ne düşündüğü konusunda endişe duyuyorsunuz. Duygusal bir ilişkiden çok mantıklı hareket edebileceğiniz ilişkilere değer veriyor olabilirsiniz.

3 NUMARALI ÇİFT

3 numaralı kahkaha atan çiftin en mutlu çift olduğunu düşünüyorsanız eğlenceli ve rahat bir ilişki istiyor olabilirsiniz. Yeri geldiğinde bağımsız olabileceğiniz yeri geldiğinde ise her şeyi birlikte yapabileceğiniz ilişkide kendinizi rahat hissedeceğinizi düşünüyorsunuz. Sevdiğiniz kişinin herhangi bir konuda konuşabileceğiniz en iyi arkadaş olması sizin için çok önemli.

4 NUMARALI ÇİFT

Son olarak 4 numaralı çiftin mutlu olduğunu düşünüyorsanız eşiniz için çok bir kriteriniz yok. Yani sizin için sadık, çalışkan ve dengeli olması yeterli. Aşırı duygusal biri olmayabilirsiniz ancak aile kurmak sizin için atlanmaması gereken zorunlu bir yaşam ögesi.

Mavi Kadın