2023-01-07 13:22:31 | Son Güncelleme : 2023-01-07 13:26:36

Mantık yürütme testi: Resimdeki hatayı bulamayabilirsin! Sadece çevik zekaya sahip olanlar hatayı 12 saniyede buluyor!

Bugünkü görsel test, mantıklı bir şekilde muhakeme edip edemeyeceğinizi belirleyecek. İki çocuğun bisiklet sürdüğü görsel resimde bir hata var. Hatayı 12 saniye veya daha kısa süre içinde bulabilirseniz zeki insanlar grubuna dahil olacaksınız. Sık sık bulmaca çözüyorsanız resimdeki hatayı çok hızlı bir şekilde bulabilirsiniz.

Mantık testlerinde dikkatinizi ve yeteneklerinizi artırabilmek için daha fazla odaklanmanız gerekir.
Mantık testlerinde dikkatinizi ve yeteneklerinizi artırabilmek için daha fazla odaklanmanız gerekir.

Mantık hataları konusunda ne kadar iyi bir zihne sahip olduğunuzu ortaya çıkaracak test sunuyoruz. Uzmanlar beyin faaliyetlerini destekleyen bulmaca ve illüzyonları genç yaşlı herkese tavsiye ediyor. Özellikle çocukların bilişsel zekasına katkı sağlayan, dikkat eksikliği gibi sorunları çözmede yardımcı olan bu testler, yaşlıların da beyin hücreleri arasındaki bağlantıları güçlendirmede fayda sağlıyor. Görselde bisiklet süren iki çocuk var. Size verilen görev ise 12 saniyede hatayı tespit etmek. Ancak unutmayın, mantık testlerinde hatayı bulmaktansa süre çok daha önemli. Belirtilen sürede istenileni bulmanız beyin gücünüzün ve dedektiflik becerilerinizi ne kadar iyi çalıştığı konusunda sizi aydınlatabilir.

RESİMDEKİ HATAYI 12 SANİYEDE BULABİLİDİNİZ Mİ?

Mantığa dayalı zekâ testleri zihinsel çevikliği arttırmaya yardımcı olurken muhakeme ve hızlı karar verme yetisi kazandırıyor. Bu testte cevabı bulmak için ekstra gözlemci olmanız gerekir. Tüm dikkatinizi görsele verin ve ayrıntıları incelemeye başlayın. Görseldeki hatayı 12 saniyede bulabilenleri tebrik ediyoruz. Gözlem ve dedektif becerilerinizi, hataları hızlı bir şekilde tespit etmenize yardımcı olacak zekâ bulmacalarını çözmek özel görsel zekâ gerektirir. 12 saniye geçtiği halde hatayı henüz hatayı bulamadıysanız size yardımcı olalım. Bisiklet süren yeşil kasklı çocuğun bisiklet tekerleklerine dikkatlice bakın. Beyin performansını çalıştırmaya odaklanmak için her gün bulmaca çözebilir ve beyin kaslarınız için pratik yapabilirsiniz.

Algı uzmanları tarafından önerilen ve psikanalizlerin parçası olarak kullanılan görsel zekâ testlerini her gün düzenli olarak çözebilirsiniz. Bu tarz içerikleri görmek ve IQ'nuzu test etmek için Mavi Kadın sitesindeki diğer testlerimize göz atabilirsiniz…

Diğer zeka testler için tıkayınız...

Mavi Kadın