Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Oyuncu Dilan Deniz Çiçek ünlü yönetmenle el ele görüntülendi

Mavi Kadın>Magazin>Oyuncu Dilan Deniz Çiçek ünlü yönetmenle el ele görüntülendi

Başarılı oyuncu Dilan Çiçek Deniz, Sinan Çetin'in oğlu Rafael Cemo Çetin ile görüntülendi. Bir derginin üçüncü yıl partisine gelen çiftin ele ele olması dikkat çekti. 

Oyuncu Dilan Deniz Çiçek ünlü yönetmenle el ele görüntülendi

Oyuncu Dilan Çiçek Deniz, ünlü yönetmen Sinan Çetin'in oğlu Rafael Cemo Çetin ile görüntülendi. 29 yaşındaki Deniz'in yeni bir aşka yelken açtığı öğrenildi. 

EL ELE GELDİLER

Hürriyet'ten Mehmet Üstündağ'ın haberine göre önceki gün Magnet Quarterly Dergisi'nin üçüncü yıl partisine gelen çift ele eleydi. Yaklaşık bir aydır birlikte olan çiftin ilişkisinden sadece yakın arkadaşlarının haberi olduğu biliniyor. 

Oyuncu Dilan Deniz Çiçek ünlü yönetmenle el ele görüntülendi

SOSYAL MEDYADA TAKİPTELER

Dilan Deniz Çiçek ve Cemo Çetin'in sosyal medya hesaplarından da birbirlerini hem takip ettiği hem de paylaşımlarını beğendikleri görüldü. 

Deniz'in dikkat çeken bir hareketi de Magnet Quarterly gecesinde davetlilerle çekilen fotoğrafa Çetin'i etiketlemesi oldu. 29 yaşındaki Rafael Cemo Çetin'in birkaç yıl önce ünlü manken ve oyuncu Berrak Tüzünataç ile anılıyordu.

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : Ezgi Sezer
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...