Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

İbrahim Tatlıses, Mustafa Keser'e sert çıktı: Nankör insan sevmem

Mavi Kadın>Magazin>İbrahim Tatlıses, Mustafa Keser'e sert çıktı: Nankör insan sevmem

Mustafa Keser’in "Orhan Gencebay iyi bir ses sanatçısı değildir. Müslüm Gürses’i dinlemedim çünkü kötü okuyor" şeklindeki sözlerine ünlü türkücü İbrahim Tatlıses bağlandığı canlı yayında sert çıktı. 

İbrahim Tatlıses, Mustafa Keser'e sert çıktı: Nankör insan sevmem

Türkücü Mustafa Keser’in vermiş olduğu bir röportajda Müslüm Gürses,  Orhan Gencebay, Fatih Kısaparmek ile ilgili sözleri İbrahim Tatlıses’i sinirlendirdi. Keser,  Orhan Gencebay'ın iyi bir ses sanatçısı olmadığını, Müslüm Gürses'in ise kötü okuduğunu ifade etti. 

İBRAHİM TATLISES'İ SİNİRLENDİRDİ 

Canlı yayınlanan Aramızda Kalmasın programına bağlanan ünlü türkücü İbrahim Tatlıses Mustafa Keser'in sözleri karşısında çileden çıktı. 

NANKÖR SEVMİYORUM

Mustafa Keser'i sahneye çıkardığının altını çizen İbrahim Tatlıses, "Kanal 6'daki 'İbo Şov'a çıkardım, oradan aldı yürüdü" şeklinde açıklama yaptı. Tatlıses ayrıca,  nankör insan sevmediğini belirterek Keser'in çok iyi bir müzisyen olduğunu ifade etti. Söylediklerinin bu sanatçılar için hadsizlik olduğunu belirten Tatlıses, gündemde kalmak istediği için bunları yapıyor dedi. Nankör olmadığını söyleyen ünlü türkücü 'ben nankörleri hayatım boyunca sevmedim' şeklinde konuştu. 

İbrahim Tatlıses, Mustafa Keser'e sert çıktı: Nankör insan sevmem

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : Ezgi Sezer
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...