Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Madonna'ya ikinci şok! Ünlü şarkıcıya bir dava daha açıldı

Mavi Kadın>Magazin>Madonna'ya ikinci şok! Ünlü şarkıcıya bir dava daha açıldı

Madonna, konserine belirtilen saatten geç çıkmasıyla eleştirilerin hedefi oldu ve gecikme nedeniyle hakkında dava açıldı. "Celebration" (Kutlama) adlı dünya turnesi sırasında sahneye geciktiği için Madonna hakkında bir kez daha dava açıldı.

Madonna'ya ikinci şok! Ünlü şarkıcıya bir dava daha açıldı

Madonna, turne provasında geçirdiği ciddi bir bakteriyel enfeksiyon nedeniyle yoğun bakımda tedavi gördükten sonra "Celebration" adlı ertelediği dünya turnesine devam ediyor. Ancak şarkıcının sahneye geç çıkması, dinleyicilerinden tepki çekti.

Washington konserine gelen dinleyiciler, şarkıcının "hayranlarına tamamen saygısızlık ettiğini" belirtti ve sahneye geç çıkmasıyla ilgili rahatsızlıklarını dile getirdi.

Buna ek olarak, Madonna'nın sahneye 2 saat geç çıktığı iddiasıyla üç kişi şikayette bulundu.

Ayrıca, şarkıcının çoğu şarkısını playback yaparak seslendirdiği iddiaları da bulunuyor.

 

Madonna'ya ikinci şok! Ünlü şarkıcıya bir dava daha açıldı

DAHA ÖNCE DE DAVA AÇILMIŞTI

Madonna'nın konserine giden Michael Fellows ve Jonathan Hadden adlı iki kişi daha önce de şarkıcının söz verilen konser başlangıç saatine sadık kalmadığını öne sürerek şarkıcıya dava açmıştı.

13 Aralık'ta New York'ta Barclays Center'da düzenlenen konsere gelen dinleyiciler, konserin 20:30'da başlaması gerektiği halde 22:30'da başladığını dile getirdi.

 

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : Elif Demirtaş Bilir
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...