Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Özgürlükler 4 Haziran Yay dolunayı ile geliyor! Takıntıları bırakıp akışta kalma zamanı...

Mavikadin>Yaşam>Özgürlükler 4 Haziran Yay dolunayı ile geliyor! Takıntıları bırakıp akışta kalma zamanı...

Fazla takıntı yapmadan fırsatlara kalbinizi açmak için 4 Haziran Yay burcu dolunayı en doğru zaman! Astrolog Gülser Çelik, özgürlük getiren bu süreçte akışta kalmanızı ve fırsatlara odaklanmanızı söylüyor. Peki, bu dönemde burcunuzu ve yükselen burcunuzu neler bekliyor? İşte tüm detaylar...

Keskin etkilere sahip bir 4 Haziran dolunayı geliyor. Astrolog Gülser Çelik de konuyla ilgili detaylı bilgilere vererek hayatımızda neler bekleyebileceğimizi anlattı. Peki, burcunuz ve yükselen burcunuz 4 Haziran dolunayına hazır mı? Burçları neler bekliyor?

Dolunaylar hayatımızdaki fazlalıklara odaklanarak artık etkilerini kaybetmiş her şeye veda etmemiz gerektiğini söylüyorlar. 4 Haziranda gerçekleşecek olan dolunay da Yay burcunda olacağından özgürlüklerle bağlantılı olacak. Burçlar ve yükselen burçlar bu süreçte özgürlüklerine düşkün olacak ve hayatlarında özgür kararlara adımlar atacaklar. Aynı zamanda her birimiz hayatlarımızda yeniliklere açık olacağız ve farklılık isteyeceğiz. Bir de hayatımızdaki bazı şeylerle yolları ayıracak, daha net kararlar vermeye başlayacağız. Yani güzel gelişmeleri ve yenilikleri beklemeliyiz.

Bu süreçte Plüto, Neptün ve Venüs gökyüzünde sert etkilerin oluşmasını sağlıyor. Tabii bu sert etkiler sonucunda zarar görmemek için aşk ve para konusunda takıntılardan sakınmak gerekiyor. Venüs ve Neptünle aşka açık olurken ve yeni fırsatlar karşımıza çıkarken diğer yandan Venüs ve Plütoyla takıntılar baş gösterebilir. Bu yüzden Astrolog Çelik, "fırsatlara kalbinizi açın ama fazla takıntı yapmayın" diyor. Peki, burçları ve yükselen burçları neler bekliyor?

KOÇ VE YÜKSELEN KOÇ:

4 Haziran dolunayıyla birlikte Koçlar ve yükselen Koçlar hayattaki vizyonlarını belirliyorlar. Yurtdışı ve eğitimlerle ilgili olumlu sonuçlar alınıyor.

BOĞA VE YÜKSELEN BOĞA:

Boğalar için davalar sonuçlanabilir, parasal anlamda kararlar verilebilir. Yani gündeminiz para olacak. Aynı anda gökyüzündeki Plüto, Neptün ve Venüs karesi arkadaşlıklar ve yeni insanlarla tanışma fırsatlarını karşınıza çıkarabilir.

İKİZLER VE YÜKSELEN İKİZLER:

Dolunayla birlikte İkizler burçlarını karar verme süreci bekliyor. İlişkilerinde tamam mı yoksa devam mı sorularına yanıt bulabilirler.

YENGEÇ VE YÜKSELEN YENGEÇLER:

Yengeç burcunda rutin, iş hayatı ve sağlık konularında kararlar verilebilir. Yardımcılarla yollar ayrılabilir, yeni iş fırsatlarına doğru adımlar atılabilir. Yani işle ilgili bir karar aşamasında olabilirsiniz. Aynı zamanda yurtdışı ile ilgili güzel fırsatlar açığa çıkabilir. İlişkilerdeyse takıntılar geride bırakılmalı.

ASLAN VE YÜKSELEN ASLAN:

Gökyüzü aşk konusunda bir şeyler söylüyor ve dolunay aşk evinizde gerçekleşiyor. Bu yüzden tamam mı devam mı kararını verebilirsiniz. Dolunay bitişleri ve vedaları temsil ettiğinden, yalnız olanlar bu süreçte yalnızlıklarına son verebilirler. Yalnız olan Aslan burçları buna dikkat etmeli.

Çocuğu olan Aslan burçları da çocuklarıyla alakalı kararlar alma konusunda dolunay dönemini değerlendirecekler. Yatırımlarla alakalı güzel gelişmeler ve fırsatlar olabilir. Tabii bir de sağlık konusuna dikkat edilmesi gerekiyor.

BAŞAK VE YÜKSELEN BAŞAK BURÇLARI:

Astrolog Gülser Çelik, haneyle ilgili kararların bu dolunay sonrasında verilebileceğini söylüyor. Taşınmak, ev almak gibi konular gündemde olabilir. Aile ile ilgili konular da yaşanabilir.

İlişkilerde fırsatları görmek ve takıntıları bırakmak Başak burçları için de önemli detaylardan biri.

TERAZİ VE YÜKSELEN TERAZİ BURÇLARI:

Seyahat etme, yeni ortamlarda bulunma, yeni arkadaşlıklar kurma ve eski arkadaşlıkları bitirme dönemi olabilir. Özgürlüğünüze düşkün olacağınız bir döneme giriyorsunuz.

İş ve kariyerle ilgili fırsatlar da önünüze çıkabilir, değerlendirmelisiniz. Aileyle ilgili takıntılardan kaçınmanız gerekiyor.

Özgürlükler 4 Haziran Yay dolunayı ile geliyor! Takıntıları bırakıp akışta kalma zamanı...

AKREP VE YÜKSELEN AKREP BURCU:

Para evinizde gerçekleşecek bu dolunayda parasal anlamda kararlar vermeniz gerekebilir. Nereden nasıl para kazanmak istiyorsunuz? Bu konulara odaklanabilirsiniz. Bazı gelir kapıları kapanırken yenileri açılabilir. Fırsatları iyi değerlendirmeli, hepsine açık olmalısınız.

Seyahat ve yurtdışı konuları da gündemde. Yakın arkadaşlarla problemler de yaşanabilir.

YAYLAR VE YÜKSELEN YAYLAR:

Hayatınızın her alanında değişiklik yapmak isteyebilirsiniz. Yatırım anlamında iyi fırsatlar olabilir ama para konusunda asla takıntı yapmamalısınız.

OĞLAK VE YÜKSELEN OĞLAK:

İç dünyanızda sakinleşmelisiniz. Kalbinizi korumalı, stresten uzak olmalısınız. 4 Haziran dolunayını dinlenme zamanı olarak düşünmelisiniz. İlişkiler ve ortaklıklar konuları gündemde ama kendi yolunuza bakmanız önemli. Kimsenin ne dediğini önemsememelisiniz.

KOVALAR VE YÜKSELEN KOVALAR:

Bu zamana kadar hayallerinizle ilgili attığınız adımlardan 4 Haziran dolunayıyla birlikte sonuçlar almaya başlayacaksınız. Hayallerinizi revize edebilir, yeni yeni hayallerinize yol alabilirsiniz. Çevrenizi değiştirme konusu gündeme gelebilir. Çünkü bu dolunay size özgürlük hissini de getiriyor.

BALIKLAR VE YÜKSELEN BALIKLAR:

Kariyerle ilgili bir karar vermeniz gerekiyor. Yaptığınız işte kararlı mısınız, yolunuzu değiştirme niyetiniz var mı, planlarınızı neye göre yapacaksınız? Bu dolunayla birlikte bu konular gündeme gelebilir.

Güzel aşk ve eğlence fırsatları ile karşılaşabilirsiniz. Bazı çevreleri hayatınızdan uzaklaştırabilirsiniz.

Genel olarak tüm burçların takıntılardan uzak durması ve yeni özgürlük fırsatlarını değerlendirmesi bir hayli önemli.

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : Simgenur Gök
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...