Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Rüyada aldatıldığını görmek ne anlama gelir? Rüyada aldatılmak tabiri ve yorumları

Mavi Kadın>Rüya tabirleri>Rüyada aldatıldığını görmek ne anlama gelir? Rüyada aldatılmak tabiri ve yorumları

Rüyada aldatılmak, aldatıldığını görmek en çok görülen ve tabiri en çok merak edilen rüyalar arasındadır. Genellikle tam tersi şekilde yorumlanan bu rüya, hayırlı haberlere ve sevinçli olaylara işaret eder. Kim tarafından aldatıldığına göre rüyanın anlamı değişir. Peki, rüyada aldatılmak ne anlama gelir? Rüyada aldatılmak, eşi tarafından aldatılmak, sevgilisi tarafından aldatılmak tabiri nedir? İşte aldatılmak rüyalarının tabirleri...

Rüyada aldatıldığını görmek ne anlama gelir? Rüyada aldatılmak tabiri ve yorumları

Rüyada aldatılmak, kişinin alacağı hayırlı haberler ve yaşayacağı sevinçli olaylar şeklinde tabir edilir. Fakat rüyada nasıl ve kim tarafından aldatıldığına bağlı olarak tabir de değişebilir. Peki rüyada aldatılmak ve diğer aldatılmakla ilgili rüya tabirlerini Mavi Kadın editörü derledi. 

RÜYADA ALDATILDIĞINI GÖRMEK

Rüyada aldatıldığını görmek, hayırlı olarak tabir edilen rüyalardan biridir. Rüya sahibinin yakın zamanda mutlu haberler alacağına, hayatında güzel gelişmelerin olacağına delalet eder. Kişinin yeni başlangıçlar yapacağına, bekarsa yakın zamanda evleneceğine işaret eder. Rüyada aldatılmak, kişinin gerçek hayatında tam tersi şekilde oldukça sadık biri ile birlikteliğine delalet eder. Hayatındaki kişiyle eolan mutluluğu artacak ve yeni kararlar alacaktır. Rüya sahibinin ilişkisindeki yeni başlangıçlara, evlilik,nişan gibi yeni ilerlemelere işaret eder. 

RÜYADA SEVGİLİSİ TARAFINDAN ALDATILMAK

Rüyada sevgilisi tarafından alddatılmak, kişinin gerçek hayatında sevinçli haberler alacağı şeklinde tabir edilmiştir. Rüya sahibinin hayatına etki edecek olan olaylar hakkında mutlu haberler alacağına işaret eder. Bu rüya, tam tersine çıkan bir rüyadır. Mutlu haberler, sevinç gözyaşları ve hayırlı olaylar şeklinde yorumlanır. 

RÜYADA NİŞANLISI TARAFINDAN ALDATILMAK

Rüyada nişanlısı tarafından aldatılmak, kişinin gerçek hayatında nişanlı olduğu biriyle yakın zamanda evleneceğine delalet eder. Tam tersi şekilde tabir edilen bu rüya, hayırlı haberler, sevinçli olaylara ve yakın zamanda kurulacak olan aileyi işaret eder. 

Rüyada aldatıldığını görmek ne anlama gelir? Rüyada aldatılmak tabiri ve yorumları

RÜYADA KOCASI TARAFINDAN ALDATILMAK

Rüyada kocası tarafından aldatılmak, rüya sahibinin gerçek hayatında yaşayacağı sorunlar olarak yorumlanmıştır. Kişinin etrafında iyi niyetli gibi gözüken, kötü bir arkadaşa, dosta işaret eder. Kişinin çevresindeki kişilere dikkat etmesi gerektiğini gösteren uyarıcı bir rüyadır. 

RÜYADA ESKİ SEVGİLİ TARAFINDAN ALDATILMAK

Rüyada eski sevgili tarafından aldatılmak, kişinin eski sevgilisine dair unutumadığı anıları işaret eder. Rüya sahibinin eski sevgilisini unutmak için verdiği çaba şeklinde yorumlanır. 

RÜYADA EŞİ TARAFINDAN ALDATILMAK

Rüyada eşi tarafından aldatılmak, rüya sahibinin gerçek hayatında bulunan kötü niyetli insanlara işaret eder. Kişinin çevresinde iyi niyetli gibi gözüken insanların varlığına işaret eder. Rüya sahibi bu yüzden çevresindeki insanlara dikkat etmeli ve dışarıdan gelebilecek her türlü kötülüğe karşı hazırlıklı olmalıdır.

RÜYADA KIZ ARKADAŞI TARAFINDAN ALDATILMAK

Rüyada kız arkadaşı tarafından aldatılmak, rüya sahibinin gerçek hayatında bir takım zorluklar yaşayacağı şeklinde yorumlanmıştır. Kişinin kötü insanlarla karşılaşacağı, sinsi insanların hilelerine maruz kalacağına delalet eder. Rüyada aldatılan kişinin gerçek hayatında da, çevresindeki kişiler tarafından aldatılacağına işaret eder. Yakın bir arkadaştan ya da bir dosttan kötülük görüleceğinin ya da aldatılacağının habercisidir. 

Rüyada aldatıldığını görmek ne anlama gelir? Rüyada aldatılmak tabiri ve yorumları

RÜYADA EVLİ KADININ KOCASINI ALDATMASI

Rüyada evli bir kadının kocasını aldatması, gerçek hayatta kadının kocasının hareketlerinden yorulduğu ve bıktığı şeklinde yorumlanmıştır. Bu rüya kişinin eşine hak ettiği ilgi ve değeri göstermediğine işaret eder. Rüya sahibinin aile hayatına daha çok önem vermesi gerektiğinie,  eşine ilgi ve sevgi göstermesi gerektiğine delalet eder. 

RÜYADA ALDATILIP TERK EDİLMEK

Rüyada hem aldatılıp hem de terk edildiğini görmek, kişinin gerçek hayatında iyi niyetli  ve hayırlı kimselerle karşılaşıp, yeni dostluklar kuracağına işaret eder. Bu rüya aynı zamanda kişinin yakın çevresinde kötü niyetli insanlar olduğunu gösterir. Rüya sahibinin çevresindek insanlara dikkat etmesi gerektiğini gösteren uyarıcı bir rüyadır.

RÜYADA ALDATILDIĞI İÇİN AYRILMAK

Rüyada aldatıldığı için, sevgilisinden, nişanlısından ya da eşinden ayrılmak, kişinin gerçek hayatındaki dost görünümlü düşmanlrına işaret eder. Bu rüya, yakın zaman içerisinde kişinin çevresindeki arkadaş ya da dostları tarafından kötülük göreceğinin işaretçisidir. Rüya sahibinin dikkatli olmasını, çevresindeki insanlara karşı temkinli olmasını gösteren haberci bir rüyadır. 

RÜYADA ALDATILDIĞI İÇİN BOŞANMAK

Rüyada aldatıldığı için boşandığını görmek, kişinin gerçek hayatında eşi ve ailesi arasındaki yaşanacak olan kötü olaylara işaret eder. Bu olayların yakın zamanda biteceğine, rüya sahibinin eşi ve ailesi arasındaki bağların kuvvetleneceğine ve eskisinden daha güçlü olacağına işaret eder. Bu rüya tam tersi şekilde yorumlanan bir rüyadır. Sevinçli haberlere, aile arasındaki bağların kuvvetlenmesine delalet eder. 

RÜYADA ALDATILDIĞI İÇİN AĞLAMAK 

Rüyada aldatıldığı için ağlamak, kişinin gerçek hayatında yapacağı yardımlar, hayırlar şeklinde tabir edilir. Rüya sahibinin iyi niyetli, temiz kalpli birisi olduğuna işaret eder. Bu rüya kişinin kendi gibi iyi niyetli insanlarla karşılaşacağına, dostluklar kuracağına delalet eder. Kişinin yakın zamanda tüm sıkıntılarından kurtulup, huzurlu günler yaşayacağının işaretçisidir. 

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : Nermin Sekmen Halil
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...