Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Rüyada diş görmek ne anlama gelir? Diş çektirmek, diş fırçalamak rüya tabiri yorumu...

Mavi Kadın>Rüya tabirleri>Rüyada diş görmek ne anlama gelir? Diş çektirmek, diş fırçalamak rüya tabiri yorumu...

Rüyada diş görmek genellikle rüya sahibinin akrabaları ve ailesi ile olan ilişkisini simgelemektedir. Çok hayırlı olarak yorumlanır? Peki rüyada diş görmek ne demek? Rüyada altın diş görmek, çürük diş görmek, sallanan diş görmek tabirleri ve diğer detaylar...

Rüyada diş görmek ne anlama gelir? Diş çektirmek, diş fırçalamak rüya tabiri yorumu...

Rüyada diş görmek gelellikle kişinin akrabaları ve ailesiyle olan ilişkisi üzerinden tabir edrilmiştir. Sağlık durumu, maddi kazanç ve manevi açılım olarak yorumlanan rüyada diş görmenin görülen imgelere göre yorumu değişiyor. Peki rüyada diş görmek ne anlama gelir? Rüyada diş çektirmek, kanayan diş görmek, diş eti görmek tabiri nedir? İşte tüm detaylar:  

RÜYADA DİŞ GÖRMEK NE DEMEK?

Rüyada diş görmek, kişinin akrabalarıyla ilgili yaşayacağı bir olayın işaretçisidir. Kişinin işlerinin yolunda gideceği şeklinde tabir edilmiştir. Rüya sahibinin akrabalarıyla yaşayacağı olaylara, aile hayatındaki güzel günlere ve sağlıklı olmaya delalet eder. Rüya sahibinin mutlu, başarılı ve sağlıklı hayat şeçireceğine işaret eder.  

RÜYADA DİŞ ÇEKTİRMEK ANLAMI NEDİR?

Rüyada diş çektirmek, rüya sahibinin gerçek hayatında kötü bir olaydan ya da musibetten kurtulduğu şeklinde tabir edilir. Kişinin iş hayatında yaşayacağı maddi kayıpları işaret eder. Rüya sahibinin hem maddi hem manevi anlamda zor günler yaşayacağına delalet eder. Kişinin gerçek hayatta sinirli ve agresif biri olduğuna ve bu yüzden de bazı musibetlerle karşılaşacağını işaret eder. 

Rüyada diş görmek ne anlama gelir? Diş çektirmek, diş fırçalamak rüya tabiri yorumu...

RÜYADA ALTIN DİŞ GÖRMEK NE ANLAMA GELİR?

Rüyada altın diş görmek, rüya sahibinin yakın zamanda yaşadığı yerde çıkabilecek olan yangın şeklinde yorumlanır. Aynı zamanda hastalık anlamına gelen bu rüya, kişinin sağlık durumunda bozulmalar oldacağının işaretçisidir. Bu rüya kişinin iş hayatında yaşayacağı başarı şeklinde de tabir edilmiştir. Kişi işinde başarılar yaşayacak ve çalışmalarının karşılığını maddi olarak alacaktır. 

RÜYADA DİŞ FIRÇALAMAK NE DEMEK?

Rüyada diş fırçalamak,  rüya sahibinin yakınları ve akrabalarıyla olan yakınlığını işaret eder. Rüya sahibinin sevdikleri hususunda çok korumacı olduğunu, onları korumak için elinden çabayı sarfettiğine delalet eder. Rüya sahibinin küçük şeylerle de mutlu olduğıu şeklinde yorumlanır. Kişinin kendini de düşünmesi gerektiğini, önceliği her zaman için kendisine vermesini gösteren uyarıcı nitelikte bir rüyadır.

RÜYADA ÇÜRÜK DİŞ GÖRMEK TABİRİ NEDİR?

Rüyada çürük diş görmek, kişinin gerçek hayatında karabalarının başına gelen bir musibet olarak yorumlanır. Rüya sahibinin ailesinin ya da akrabalarının başına gelecek olan hayırsız bir olaya tanıklık edeceğine delalet eder. Bu rüya aynı zamanda kişinin günlük haytta yaptığı iyilikler neticesinde bol bol sevap kazandığına işaret eder. Rüya sahibinin yaptığı iyiliklerin karşılıksız kalmayacağının işaretçisidir. 

RÜYADA DİŞİNİN KANADIĞINI GÖRMEK NE ANLAMA GELİR?

Rüyada dişin kanadığını görmek, rüya sahibinin gerçek hayatında kırmaması gereken bir kişiyi kırdığına işaret eder. Bu rüya, kişinin kırdığı kişiden özür dilemesi, hatasını telafi etmesi etmesi için hatırlatıcı bir rüyadır. Rüya sahibinin iş hayatında atacağı adımlara dikkat etmesine, ailesine karşı tutumlarında değişiklik yapması gerektiğine delalet eder.

RÜYADA DİŞİNİN DÜŞTÜĞÜNÜ GÖRMEK NE DEMEK?

Rüyada dişinin düştüğünü görmek, rüya sahibinin gerçek hayatında yaşayacağı bir hastalık olarak tabir edilmiştir. Kişinin ağır bir hastalık geçireceğine fakat daha sonra bu hastalığı atlatacağına işaret eder. Bu rüya aynı zamanda rüya sahibinin, ailesinin ya da akrabalarının kötü bir olay yaşayacağına delalet eder. 

RÜYADA DİŞ ETİ GÖRMEK NE DEMEK?

Rüyada diş eti görmek, rüya sahibinin manevi olarak bir boşluk içerisinde olduğu şeklinde tabir edilir. Kişinin, yaşadığı hayattan yeterince keyif almadığının, boş işlerle uğraştığının işaretçisidir. Rüya sahibinin hayatını düzene sokmasını gerektiğine, ailesine hak ettiği sevgi ve saygıyı göstermesi gerektiğine delalet eder.

Rüyada diş görmek ne anlama gelir? Diş çektirmek, diş fırçalamak rüya tabiri yorumu...

RÜYADA DİŞİNİN KIRILDIĞINI GÖRMEK NE DEMEK?

Rüyada dişinin kırıldığını görmek, kişinin gerçek hayatında çevresindeki insanlara yardım etmesi gerektiği şeklinde yorumlanmıştır. Rüya sahibinin gerçek hayatında kötü olaylar, musibetler yaşayacağının işaretçisidir. Kişinin bu musibetlerden kurtulmak için çevresindekilere yardım etmesi, sadaka vermesi ve iyilik yapması gerektiğine delalet eder. 

RÜYADA DİŞ ÇIKARDIĞINI GÖRMEK NE DEMEK?

Rüyada diş çıkardığını görmek, rüya sahibinin bazı kötü olaylar yaşayacağı şekline yorumlanmıştır. Kişinin çevresindeki arkadaşlarına dikkat etmesi gerektiğine, arkadaşlarını iyi seçmesi gerektiğine delalet eder. Zor olaylar atlatan rüya sahibinin bu olaylardan sonra huzurlu günler yaşayacağına işaret eder. 

RÜYADA DİŞİN SALLANDIĞINI GÖRMEK NE DEMEK?

Rüyada dişin sallandığını görmek, kişinin gerçek hayatında göremediği gerçeklerle yüzleşeceği anlamına gelir. Rüya sahibinin kalp gözünün açılacağına, maneviyatının yükseleceğine delalet eder. Aynı zamanda bu rüya, kişinin iş hayatında çok çalıştığnına, artık dinlenmesi gerektiğine işaret eder. 

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : Nermin Sekmen Halil
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...