Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Rüyada su içmek ne anlama gelir? Rüyada soğuk su içmek, buzlu su içmek tabirleri…

Mavi Kadın>Rüya tabirleri>Rüyada su içmek ne anlama gelir? Rüyada soğuk su içmek, buzlu su içmek tabirleri…

Rüyada su içmek, bir çok farklı anlam taşır. Rüya sahibi için genellikle olumlu ve hayırlı şekilde tabir edilen bu rüya, yeni iş fırsatları şeklinde yorumlanır. Rüyada su ile ilgili imgeler çok görülür. Peki rüyada su içmek ne anlama gelir? Rüyada soğuk su içmek, zemzem suyu içmek tabirleri nelerdir? Rüyada su içmek ile ilgili tüm tabirler… 

Rüyada su içmek ne anlama gelir? Rüyada soğuk su içmek, buzlu su içmek tabirleri…

Hızlı erişim:

 • RÜYADA SU İÇMEK
 • RÜYADA SOĞUK SU İÇMEK
 • RÜYADA ZEMZEM SUYU İÇMEK
 • RÜYADA BARDAKTAN SU İÇMEK 
 • RÜYADA ŞİŞEDEN SU İÇMEK 
 • RÜYADA ÇEŞMEDEN SU İÇMEK
 • RÜYADA SU İÇMEK İSTEMEK
 • RÜYADA ZEHİRLİ SU İÇMEK
 • RÜYADA TUZLU SU İÇMEK
 • RÜYADA MUSLUKTAN SU İÇMEK
 • RÜYADA BUZLU SU İÇMEK
 • RÜYADA KANA KANA SU İÇMEK 
 • RÜYADA ORUÇLUYKEN SU İÇTİĞİNİ GÖRMEK

 

Rüyada su içmek çok sık görülen rüyalar arasında yer alıyor. Genel olarak hayırlı tabir edilen bu rüya, kişinin maddi kazancı ve aile hayatındaki huzuruna işaret eder. Rüyada suyun nasıl içildiğine bağlı olarak bu rüyanın anlamı değişir. Peki, rüyada su içmek ne anlama gelir? Rüyada soğuk su içmek, bardaktan su içmek, zemzem suyu içmek nasıl tabir edilir? Mavi Kadın editörü rüyada su içmek ile ilgili tüm tabirleri derledi. 

RÜYADA SU İÇMEK NE DEMEK?

Rüyada su içmek, çok hayırlı tabir edilen rüyalar arsındadır. Bolluk bereketi, sağlığı ve huzuru simgeler. Rüya sahibinin hayatındaki olacak iyi anlamdaki değişikliklere işaret eder. Kişinin hayatında çektiği sıkıntılar tek tek kaybolacak ve yerini daha rahar, sorunsuz bir yaşama bırakacaktır. Rüya sahibinin hem kendinin hem de ailesinin sağlıklı günler yaşayacağına delalet ede. Bu rüya kişinin mutlu olacağı, huzurlu bir şekilde yaşayacağı şeklinde yorumlanmıştır. 

RÜYADA SOĞUK SU İÇMEK İÇMENİN ANLAMI NEDİR?

Rüyada soğuk su içtiğini görmek, rüya sahibinin gerçek hayatında olacak iyi gelişmeler şeklinde tabir edilir. Kişi iş hayatında yeni adımlar atacak ve bunlarda başarılı olacaktır. Rüya sahibinin işsizse yeni  bir iş bulacağına, işi varsa bu işte mevki alacağına delalet eder. Ayrıca rüya sahibinin yaşadığı sıkıntı ve sorunların yakın zamanda çözüme kavuşacağına işaret eder. 

RÜYADA ZEMZEM SUYU İÇMEK TABİRİ NEDİR?

Rüyada zemzem suyu içmek, çok hayırlı tabir edilen rüyalar arasındadır. Rüya sahibinin gerçek hayatında yaşadığı sorunlarından yakın zamanda kurtulacağına, hastaysa yakın zamanda iyileşeceğine işaret eder. Rüya sahibinin dertlerinden kurtulacağına, aile hayatında mutlu ve huzurlu günler yaşayacağına ve maddi olarak bol kazançlar sağlayacağına delalet eder. 

RÜYADA BARDAKTAN SU İÇMEK NE ANLAMA GELİR?

Rüyada bardaktan su içmek, kişinin maddi olacak alacağı kararların habercisidir. Rüya sahibinin istediği şeyler için tutumlu olacağına, kararlı harcamalar yapacağına ve kazandığı parayı idareli yöneteceğine delalet eder. Kişinin maddi olarak yeni işlere atılacağına, bu işlerin sonunda da bolluk ve bereket içerisinde yaşayacağına işaret eder. 

RÜYADA ŞİŞEDEN SU İÇMEK ANLAMI NEDİR?

Rüyada şişeden su içmek, rüya sahibinin bolluk ve bereket içerisinde yaşayacağı şeklinde tabir edilmiştir. Bu rüya kişinin geçim derdi çekmeyeceğinin, bol kazançlı işler yapacağının, işinde mevki alıp statüsünün yükseleceğinin işaretçisidir. Rüya sahibinin mal varlığının artacağına; yeni bir ev ya da araba alabilecek güce sahip olacağına delalet eder. 

RÜYADA ÇEŞMEDEN SU İÇMEK NE DEMEK?

Rüyada çeşmeden su içmek, kişinin bol nasipli bir olduğunu göstermektedir. Rüya sahibinin işi ile ilgili güzel haberler alacağının, maddi kazanç sağlayacağının, ticarete atılacağının habercisidir. Bu rüya, rüya sahibinin önündeki iş fırsatlarını kaçırmaması gerektiğini gösterir. 

RÜYADA SU İÇMEK İSTEMEK NE ANLAMA GELİR?

Rüyada su içmek istemek, rüya sahibinin iş hayatındaki arkadaşlarıyla sorunlar yaşayacağı şeklinde tabir edilmiştir. Rüya sahibi bekarsa karşısına hayırlı bir kısmet çıkacağınai evliyse de evlilik hayatında olacak güzel gelişmelere delalet eder. Kişinin iş ortaklarıyla problemler yaşayacağına, daha sonra bu problemlerin çözleceğine işaret eder. 

RÜYADA ZEHİRLİ SU İÇMEK NE DEMEK?

Rüyada zehirli su içmek, rüya sahibinin gerçek hayatında yakın arkadaşlarından biri tarafından ihanete uğrayacağı şeklinde yorumlanır. Kişi hiç ummadığı bir anda, ummadığı bir sorunla başbaşa kalacaktır. Rüya sahibinin bu sorunların üstesinden geleceğinin işaretçisidir. Bu rüya kişinn haksızlığa uğrayacağına, çevresindeki kişilere karşı güvensizlikler yaşayacağına delalet eder. Aile içerisinde yaşayancak olan huzursuzlukların ve tartışmaların habercisidir. 

RÜYADA TUZLU SU İÇMEK ANLAMI NEDİR?

Rüyada tuzlu su içmek, rüya sahibinin gerçek hayatındaki işiyle ilgili sorunlara işaret eder. Kişinin yakın zamanda işiyle alakalı sorunlar yaşayacağının, maddi kayıpları olacağının habercisidir. İş arkadaşlarından biri tarafından yüzüstü bırakılmaya, sevdiği bir kişi ile arasının bozulacağına işaret eder. 

RÜYADA MUSLUKTAN SU İÇMEK TABİRİ NEDİR?

Rüyada muslukan su içmek, rüya sahibinin şanssız bir döneme gireceğinin işaretçisidir. Kişinin gerçek hayatında talihsiz durumlar yaşayacağı şeklinde tabir edilir. Aile içerisinde eşler arasında yaşanacak sorunlara, kavgalara işaret eder. Rüya sahibinin iş hayatında yaşayacağı maddi problemlere delalet eder. 

RÜYADA BUZLU SU İÇMEK NE DEMEK?

Rüyada buzlu su içmek, rüya sahibinin gerçek hayatında yaşaycağı üzüntü verici bir olayı işaret eder. Kişinin emek verdiği bir konuda emeğinin karşılığını alamayacağını, maddi kayıplar vereceğine delalet eder. Bu rüya, iş hayatında yaşanacak olan kayıpların, maddi açıdan yetersizliğin ve üzüntünün habercisidir. 

RÜYADA KANA KANA SU İÇMEK NE ANLAMA GELİR?

Rüyada kana kana su içmek, kişinin gerçek hayatında yaşadığı sıkıntı ve zorlukların yakın zamanda geçeceği şeklinde tabir edilir. Bu rüya, oldukça hayırlı bir rüyadır. Rüya sahibinin iş hayatında çektiği zorlukların biteceğine, hayırlı iş kapılarının açılacağına ve sonunda kazançlı işler yapılacağını gösterir. Aile hayatında yaşanacak olan güzel olayların, hayırlı durumların habercisidir. 

RÜYADA ORUÇLUYKEN SU İÇTİĞİNİ GÖRMEK TABİRİ NEDİR?

Rüyada oruçlıyken su içmek, kişinin gerçek hayatında müjdeli bir haber alacağı şeklinde yorumlanır. Rüya sahibinin iyi niyetli ve temiz kalpli bir insan olduğuna işaret eder. Kişinin iş hayatında iyi gelişmeler yaşayacağını, statüsünün artacağını ve kazanç sağlayacağına delalet eder. 

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : Nermin Sekmen Halil
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...