Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Rüyada düşmek ne anlama gelir? Rüyada apartmandan düşmek, denize düşmek, balkondan düşmek tabiri nedir? 

Mavi Kadın>Rüya tabirleri>Rüyada düşmek ne anlama gelir? Rüyada apartmandan düşmek, denize düşmek, balkondan düşmek tabiri nedir? 

Bir çok kişi rüyada düştüğünü görür hatta tam yere yaklaşırken uyanır. Genelde korkuyla uyanılan bu rüyanın anlamı hayırlıdır. İş hayatındaki güzel gelişmeleri ve aile hayatındaki huzuru işaret eder. Rüyada düşmek tabiri görülen imgelere, düşülen yere göre değişir. Peki rüyada düşmek ne demek? Rüyada yüksekten düşmek, apartmandan düşmek, denize düşmek anlamı nedir? Mavi Kadın editörü rüyada düşmek ile ilgili tüm tabirleri derledi. 

Rüyada düşmek ne anlama gelir? Rüyada apartmandan düşmek, denize düşmek, balkondan düşmek tabiri nedir? 
Rüyada düşmek, çok görülen ve anlamı en çok merak edilen rüyalar arasında yer alıyor. Hatta genellikle rüyada tam yere düşecekken uykudan uyanılır. Kötü bir rüya gibi gözükse de tabiri oldukça hayırlıdır. Fakat bu rüya da kişinin nereden ve nasıl düştüğüne bağlı olarak farklı anlamlara gelir. Peki rüyada yüksekten düştüğünü görmek ne anlama gelir. İşte detaylar: 

RÜYADA DÜŞMEK NE ANLAMA GELİR? 

Rüyada düşmek, genel olarak hayırlı gelişmeler olarak tabir edilmiştir. Kişinin gerçek hayatında yaşadığı sorunlardan kurtulacağına delalet eder. Rüya sahibinin iş hayatında ilerlemeler yaşayacağına, bol kazanç sağlayacağına ve maddi sıkıntılarının son bulacağına delalet eder. Kişinin manevi olarak yaşadığı sıkıntıların üstesinden geleceğini ve hem maddi hem de manevi olarak huzurlu bir hayat süreceğine işaret eder. 
 

RÜYADA YÜRÜRKEN DÜŞMEK NE ANLAMA GELİR?

Rüyada yürürken düşmek, rüya sahibinin maddi olarak kazançlı bir döneme gireceğine delalet eder. Kişinin iş hayatında başarılar yakalayacağaına, kazancında artış olacağına hatta zenginleşeceğine delalet eder. Rüya sahibinin sıkıntılarının kaybolacağının ve emek verdiği konularda karşılığını alacağının işaretçisidir. Bu rüya kişinin aile hayatındaki huzuru simgeler. Sağlıklı bir yaşamın, huzurlu bir aile hayatının ve maddi olarak kazançlı bir dömemin işaretçisidir. 

RÜYADA YÜZÜSTÜ DÜŞMEK NE ANLAMA GELİR?

Rüyada yüzüstü şekilde düşmek, güzel gelişmelere yorumlanır. Rüya sahibinin hem maddi hem de manevi olarak kazancına işaret eder. Aile hayatındaki mutluluk ve huzur şeklinde yorumlanır. Kişinin manevi olarak kendini geliştirmeye çalıştığının bir göstergesidir. Böylelikle rüya sahibinin hem maddi hem de manevi olarak büyük kazançlar sağlayacağının işaretçisidir. 
 
Rüyada düşmek ne anlama gelir? Rüyada apartmandan düşmek, denize düşmek, balkondan düşmek tabiri nedir? 

RÜYADA SIRTÜSTÜ DÜŞMEK NE ANLAMA GELİR?

Rüyada sırtüstü düşmek, rüya sahibinin gerçek hayatında sahip olduğu dostlarına işaret eder. Kişinin çevresinde iyi ve hayırlı dostlar bulundurduğunun işaretçisidir.  İş hayatındaki gelişmelere işaret eden bu rüya, yeni fırsatların habercisidir. Rüya sahibinin başarılı olmak için çok çalışması ve emek vermesi gerektiğine delalet eder. 

RÜYADA YÜKSEKTEN DÜŞMEK NE ANLAMA GELİR?

Rüyada yüksekten düşmek, hayırlı tabir edilen rüyalar arasındadır. Rüya sahibinin gerçek hayatında huzur dolu ve  barış içerisinde bir yaşam yaşayacağına işaret eder. Kişinin maddi olarak  ferahlayacağına, tüm borçlarını ödeyeceğine ve refah içerisinde bir yaşama delalet eder. Bu rüya, kişinin çektiği sıkıntılardan kurtulacağı şeklinde yorumlanmıştır.

RÜYADA YÜKSEKTEN DÜŞMEK AMA ÖLMEMEK NE ANLAMA GELİR?

Rüyada yüksekten düşmek ama ölmemek, rüya sahibinin hayatında gerçekleştirmek istediği dilekleri olarak yorumlanır. İş hayatındaki değişimlere, terfilere ve gelecek olan zamlara işaret eder. Rüya sahibinin önüne çıkacak olan kariyer fırsatlarına ve farklı bir şehirdeki iş olanaklarına delalet eder. Bu rüya, genel olarak kişinin karşısına çıkacak olan fırsatlar olarak tabir edilmiştir. 

RÜYADA YÜKSEKTEN BOŞLUĞA DÜŞMEK NE ANLAMA GELİR?

Rüyada yüksekten boşluğa düşmek, rüya sahibinin sıkıntılı dönemler geçirdiğine işaret eder. Bu rüya, kişinin yakın zamanda sıkıntılı dönemlerini atlatacağının işaretçisidir. Rüya sahibinin maddi olarak sıkıntılarından kurtulacağına, borçlarını ödeyeceğine, aile hayatında küs olduğu kişilerle barışacağına delalet eder. 

RÜYADA BAŞKASININ DÜŞTÜĞÜNÜ GÖRMEK NE ANLAMA GELİR?

Rüyada başkasının düştüğünü görmek, rüya sahibinin aile hayatındaki değişiklikler olarak yorumlanır. Kişinin ailesindeki ve çevresindeki bazı insanlarla sorun yaşayacağına delalet eder.  Pişman olunacak hatalar yapmaya, çevresindeki insanların saygınlığını kaybetmeye işaret eder. Bu rüya, kişinni atacağı adımlardan dönmesi için, uyarıcı nitelikte bir rüyadır. 
 
Rüyada düşmek ne anlama gelir? Rüyada apartmandan düşmek, denize düşmek, balkondan düşmek tabiri nedir? 

RÜYADA AYAĞI KAYIP DÜŞMEK NE ANLAMA GELİR?

Rüyada ayağı kayıp düşmek, rüya sahibinin aile hayatındaki yaşayacağı sıkıntılar olarak tabir edilmiştir. Kişinin yakın akrabalarıyla sorun yaşayacağına delalet eder. Bu rüya kişinin iş hayatında başlayan sıkıntılarının işaretçisidir. Rüya sahibi hem maddi hem de manevi olarak gerçek hayatında atacağı her adıma dikkat etmelidir. Bu açıdan bu rüya, hatırlatıcı ve uyarıcı bir nitelik taşır. 

RÜYADA BALKONDAN DÜŞMEK NE ANLAMA GELİR?

Rüyada balkondan düşmek, rüya sahibinin çevresindeki kötü niyetli insanlar olarak tabir edilmiştir. Kişinin çevresinde bulunan kötü dost ve arkadaşları yüzünden zor zamanlar geçireceğini işaret eder. Bu rüya aynı zamanda zor zamanlardan sonra gelecek olan güzel haberlerin, günlerin de habercisidir. Kişinin iyi niyetli ve temiz kalpli biri olduğunu gösteren bu rüya,  yakın zamanda gelecek olan mutlu günleri işaret eder. 

RÜYADA ÇATIDAN DÜŞTÜĞÜNÜ GÖRMEK NE ANLAMA GELİR?

Rüyada çatıdan düştüğünü görmek, rüya sahibinin yakın zamanda maddi kayıplar yaşayacağına işaret eder. Kişinin yakın dostlarından, akrabalarından ve çevresindekilerden zarar göreceğinin işaretçisidir. Bu sebeple bu rüya kişinin hem maddi hem de manevi olarak temkinli olmasını işaret eden hatırlatıcı bir rüyadır. 
 
Rüyada düşmek ne anlama gelir? Rüyada apartmandan düşmek, denize düşmek, balkondan düşmek tabiri nedir? 

RÜYADA APARTMANDAN DÜŞMEK NE ANLAMA GELİR?

Rüyada apartmandan düşmek, kişinin gerçek hayatında huzurlu bir yaşamı olacağını işaret eder. Rüya sahibinin çektiği sıkıntıların, dertlerin ve anlaşmazlıkların son bulacağına, bu sayede rahat bir hayat yaşayacağına delalet eder. Rüyada apartmandan düşmek, kişinin maddi olarak kazancının artacağına, iş hayatında yaşadığı zorluklardan kurtulacağına işaret eder. 

RÜYADA YATAKTAN DÜŞMEK NE ANLAMA GELİR?

Rüyada yataktan düştüğünü görmek, rüya sahibinin iş hayatındaki başarıları olarak tabir edilmiştir. Kişinin gerçek hayatında yaşadığı sıkıntılarından kurtulacağına delalet eder. Rüya sahibinin iş hayatında başarılar kazanacağına, maddi kazanç sağlayacağına ve refah işarisinde yaşayacağının işaretçisidir. Bu rüya kişinin ailesiyle beraber yeni bir yere taşınacağı, aile hayatında büyük değişiklikler yaşayacağı şeklinde tabir edilmiştir. 

RÜYADA DENİZE DÜŞMEK NE ANLAMA GELİR?

Rüyada denize düşmek, hayırlı olarak tabir edilmiştir. Rüya sahibinin gerçek hayatında yaşadığı maddi ve manevi problemlerinden kurtulacağına işaret eder. Aynı zamanda kişinin çevresindeki ihtiyaç sahiplerine yardım eden biri olduğunun göstergesidir. İş hayatındaki başarılara, maddi kazanca ve aile hayatındaki barışa ve huzura delalet eder. 
 
Kaynak : Mavi Kadın
Editör : Nermin Sekmen Halil
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Bakmadan Geçme
Rüyada yengeç görmek ne anlama gelir?
Rüya Tabirleri
Rüyada yengeç görmek ne anlama gelir?
Rüyada yengeç görmek, rüya sahibinin çevresindeki kötü niyetli bir insana işaret eder. Bu rüya genel olarak uyarıcı niteliğe sahip rüyalar arasındadır. Kişinin arkadaşlarını iyi seçmesi gerektiğini ve sırlarını kimseye vermemesi gerektiğini gösterir. Rüyada yengeç görmek, çok farklı tabirlere sahiptir. Rüyada yengeç görmek, yengeç yavrusu görmek, yengeç sürüsü görmek tabirleri ve diğer tabirler…
Rüyada alışveriş yapmak ne anlama gelir?
Rüya Tabirleri
Rüyada alışveriş yapmak ne anlama gelir?
Rüyada alışveriş yapmak, değişiklik ve yenilik anlamına gelir. Rüya sahibinin hayatından memnun olmadığını, farklı şeyler aradığını gösterir. Yeni arkadaşlar edinmeye, yeni hobiler ve alışkanlıklar kazanmaya işaret eder. Rüyada alışveriş yapmak çeşitli tabirlere sahiptir. Rüyada alışveriş yapmak, düğün alışverişi yapmak, pazardan alışveriş yapmak tabirleri ve diğer detaylar:
Rüyada akrep görmek ne anlama gelir?
Rüya Tabirleri
Rüyada akrep görmek ne anlama gelir?
Rüyada akrep görmek, olumsuz tabire sahip rüyalar arasındadır. Rüya sahibinin etrafındaki kötü niyetli insanlara işaret eder. Kişinin çevresindeki insanlara ve arkadaşlarına dikkat etmesini gösteren uyarıcı nitelikteki rüyalardandır. Rüyada akrebin nasıl görüldüğüne bağlı olarak, rüyanın tabiri değişir. Rüyada akrep görmek, akrep yuvası görmek, akrep soktuğunu görmek tabirleri ve diğer detaylara gözatabilirsiniz...
Sonraki Haber Yükleniyor...