Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Rüyada sel görmek ne anlama gelir? Rüyada sele kapılmak, selden kurtulmak ve su baskını görmek ne anlama gelir?

Mavi Kadın>Rüya tabirleri>Rüyada sel görmek ne anlama gelir? Rüyada sele kapılmak, selden kurtulmak ve su baskını görmek ne anlama gelir?

Rüyalar günlük hayatta yaşadığımız durumların, stresin vb. bilinçaltı vasıtası ile dışavurumudur. Mutlu olduğumuzda mutlu, stresli olduğumuzda ise stresli rüyalar görürüz. Sel ile ilgili rüyalar ise neredeyse her zaman için yoğun stres sonucu oluşur. Peki rüyada sel görmek ne anlama gelir? Rüyada selden kurtulmak, su baskını görmenin tasviri nedir? Buyurun rüya tabirine hep birlikte bakalım. 

Rüyada sel görmek ne anlama gelir? Rüyada sele kapılmak, selden kurtulmak ve su baskını görmek ne anlama gelir?

Rüyada sel görmek, ya da rüyada sel sularına kapıldığını görmek en çok aranan rüya tabirleri arasındadır. Türkiye'de sık sel afetinin yaşanması insanların psikolojilerini de etkiler. Rüyalar günlük hayatımızın akışına paraleldir. Bilinçaltına yerleşen olay ya da olgular aylar sonra bile olsa rüyamızda karşımıza çıkabilir. Peki rüyada sel geldiğini görmek, sele kapıldığını, selden kurtulduğunu görmek ne anlama gelir? A'dan Z'ye sel ile ilgili rüya tabirlerini Mavi Kadın editörü derledi. 

RÜYADA SEL GÖRMEK NE ANLAMA GELİR?

Rüyada su görmek duyguları temsil eder. Rüyada sel görmek ise duyguların daha da kırılgan hale gelerek yoğunlaştığını ve duygularla başa çıkmanın daha da zorlu hale geldiğine işaret eder. Rüyada sel görmek, hayatta yaşanılan zorlukların artacağına, maddi olarak zorluklar yaşanacağına ve aile yaşamında da gittikçe artan gerginliklere yorumlanır. Rüyasında sel olduğunu gören kişi, çeşitli sağlık sorunları ile karşılaşabilir. Eğer ki rüya sahibi ticaret ile uğraşıyorsa, ticari rakiplarinin olduğunu ve bu rakipler tarafından zor durumda bırakılmaya çalışılacağını gösterir. 

Rüyada sel görmek ne anlama gelir? Rüyada sele kapılmak, selden kurtulmak ve su baskını görmek ne anlama gelir?

RÜYADA SELE KAPILMAK NE ANLAMA GELİR?

Rüyada sele kapılmak, rüya sahibinin işi ile ilgili resmi olarak sınırlamalar içerisinde kalmış olduğunu gösterir.  Aynı zamanda rüyayı gören kişinin yaşadığı kafa karışıklığı, belirsizlik ve karar verememe durumunun devam edeceğine işaret eder. Rüyada sele kapıldığını gören birisi hayatının kötü bir dönemine giriş yapacaktır. 

RÜYADA SELDEN KURTULMAK NE DEMEKTİR?

Rüyada selden kurtulmak, rüyayı gören kişinin işinde yaşadığı sorunlardan kısa zamanda kurtulacağına delalet eder. Rüyada selden yüzerek kurtulduğunu görmek ise kısa zaman içerisinde hayatında olan zorba birinden kurtulmayı işaret eder. 

RÜYADA SELDEN KURTULAMAMAK

Rüyada sele kapılıp, selden kurtulamamak, rüya sahibinin kendisini yaşadığı her konuda kendisini bunalmış, yorulmuş ve bıkkın hissettiğini gösterir. Rüyayı gören kişinin sevdiklerine olan kırgınlığının, aile ve iş yaşamındaki sorunların, huzurlu zamanların yakın zamanda gelmeyeceğinin işaretçisidir. Çocuğu olan kişilerin ise çocuklarıyla başlayacak olan iletişim sıkıntılarını gösterir. Aynı zamanda rüyada ev içerisinde sel altında kalmak, alınan bir evin ya da ailenin kaybedileceğine işaret eder. 

Rüyada sel görmek ne anlama gelir? Rüyada sele kapılmak, selden kurtulmak ve su baskını görmek ne anlama gelir?

RÜYADA EVİ SEL BASMASI NE ANLAMA GELİR?

Rüyada evinin sel bastığını görmek, evde yaşayan kişilerden birisinin üzüntülü zamanlar geçireceğinin, ev içerisinde aile bireyleri arasında huzursuzluklar meydana geleceğinin ve sağlık sorunlarının baş göstereceğinin habercisidir. 

RÜYADA BİRİNİN SELE KAPILDIĞINI GÖRMEK NE DEMEK?

Rüyada başka birinin sele kapıldığını görmek, gerçek hayatta yaşanılacak olan bir problem olarak yorumlanır. Kişinin yaşanılan bu problem karşısında kontrolünü kaybedecğinin, aynı zamanda büyük bir risk alarak sevdikleri için yapacağı bir fedakarlık anlamına da gelmektedir. Rüya sahibinin atacağı adımlar sayesinde borçlarının biteceğini, sağlık sorunlarının düzeleceğini, aile hayatında mutluluğunun ve neşesinin artacağını ve çevresindeki kötü kişilerden uzaklaşacağını da işaret eder. 

RÜYADA ARABANIN SELE KAPILDIĞINI GÖRMEK

Rüyada arabanın sele kapıldığını görmek, rüya sahibinin maddi varlıklarını hızlı bir şekilde bitirrmesi olarak yorumlanır. Rüya sahibinin zorlu seçimler yapmak zorunda kalacağına ve yapılan işlerin her birinden olumsuz sonuçlar alınacağını işaret eder. 

RÜYADA ÇOCUĞUNUN SELE KAPILDIĞINI GÖRMEK

Rüyada çocuğunun sele kapıldığını görmek, rüya sahibinin yakın zamanda çeşitli acılar yaşayacağı anlamına gelir. İş hayatında yaşanacak olan başarısızlıklara, aile hayatında ise alınacak olan kötü bir haberi temsil eder. Rüya sahibinin kendisini sıkıntıya sokacak olan işler yapacağının, kendisi için kötü olacak ilişkiler ve arkadaşlıklar kuracağının habercisidir. 

Rüyada sel görmek ne anlama gelir? Rüyada sele kapılmak, selden kurtulmak ve su baskını görmek ne anlama gelir?

RÜYADA SEL GELDİĞİNİ GÖRMEK

Rüyada selin geldiğini görmek, rüya sahibinin etrafında kötü insanlar olduğuna fakat rüya sahibinin bu kişilerin farkında olmadığı anlamına gelir. İş hayatında yaşanacak olan çekememezliklerin, aile hayatında yaşanacak olan huzursuzlukların habercisidir. 

RÜYADA SEL SULARININ İÇİNDE HAYVAN GÖRMEK

Rüyada sel sularının içerisinde hayvan görmek, gerçek hayattaki tehdit edici bir unsura işaret eder. Örneğin rüyada sel sularının içinde yılan görmek, sevilen bir kişi tarafından aldatılmaya ve ihanete uğramaya yorumlanır. Rüyada sel sularının içerisinde timsah görmek ise, rüya sahibinin yakınları tarafınan bir çok konuda eleştiriye maruz kalacağının habercisidir. 

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : Nermin Sekmen Halil
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Bakmadan Geçme
Rüyada felç olduğunu görmek ne anlama gelir?
Rüya Tabirleri
Rüyada felç olduğunu görmek ne anlama gelir?
Rüyada felç olduğunu görmek, rüya sahibinin gerçek hayatında uzun ve sağlıklı bir ömür geçireceğine işaret eder. Kişinin çok çalışkan ve azimli biri olduğunu gösteren bu rüya, başarı, sağlık ve mutluluk olarak tabir edilir. Rüya sahibinin çok fedakarlık yaptığını ve bu fedakarlıkların karşılığını alacağını gösterir. Rüyada felç olduğunu görmek birçok farklı anlama gelir. Rüyada felç görmek, felç olduğunu görmek, başkasının felç olduğunu görmek tabirleri ve diğer detaylar: 
Rüyada ameliyat olmak ne anlama gelir?
Rüya Tabirleri
Rüyada ameliyat olmak ne anlama gelir?
Rüyada ameliyat olmak, oldukça hayırlı tabir edilen rüyalar arasındadır. Rüya sahibinin gerçek hayatında yaşadığı sağlık problemlerinin düzeleceğine işaret eder. Uzun ve mutlu bir hayat yaşanacağının habercisidir. Bu rüya gizlenen sırların ortaya çıkacağını, geçmişte yapılan yanlışlardan pişman olunacağını temsil eder. Rüyada ameliyat olmak birçok farklı anlama sahiptir. Rüyada ameliyat olmak, kalp ameliyatı olmak, burun ameliyatı olmak, ameliyat izi görmek tabirleri ve diğer detaylar: 
Rüyada sınava girmek ne anlama gelir?
Rüya Tabirleri
Rüyada sınava girmek ne anlama gelir?
Rüyada sınava girmek, özellikle sınav stresi yaşandığı zamanlarda çok görülen rüyalardan biridir. Bu rüya, sınava girecek olan kişilerin endişe ve stresini işaret eder. Rüya sahibinin hayatının dönüm noktasında olduğunu ve önemli bir karar almak zorunda olduğunu gösterir. Yeni başlangıçların habercisidir. Rüyada sınava girmek birçok farklı anlama gelir. Rüyada sınava girmek, yazılı sınava girmek, sözlü sınava girmek, sınava geç kalmak tabirleri ve diğer detaylar:
Sonraki Haber Yükleniyor...