Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Rüyada silah görmek ne anlama gelir? Rüyada silah taşımak ve silah kullanmak tabiri nedir? 

Mavi Kadın>Rüya tabirleri>Rüyada silah görmek ne anlama gelir? Rüyada silah taşımak ve silah kullanmak tabiri nedir? 

Rüyada silah görmek, çok hayırlı tabir edilen rüyalardandır. Rüya sahibinin iş hayatında yükseleceğini, itibar ve para kazanacağını işaret eder. Bu rüya kişinin yakın zamanda evlilik planları yapacağını gösterir. Aile hayatındaki güveni, saygıyı ve sevgiyi temsil eder. Her açıdan hayırlı olan bu rüya, aynı zamanda uyarıcı nitelik taşır. Kişinin çevresindekilere dikkat etmesi gerektiğini gösterir. Rüyada silah görmek birçok farklı anlam taşır. Rüyada silah görmek, silah kullanmak, silah taşımak tabirleri ve diğer detaylar: 

Rüyada silah görmek ne anlama gelir? Rüyada silah taşımak ve silah kullanmak tabiri nedir? 

Rüyada silah görmek; itibar, güç ve başarı anlamına gelir. Rüya sahibinin istediklerinin teker teker gerçekleşeceğine işaret eder. Sorunlardan kurtulmayı, sağlığa kavuşmayı ve başarılı işler yapmayı temsil eder. Bu rüya, kişinin çevresindeki tehlikelerden uzak duracağı ve korunacağı anlamına gelir. Rüyada silah görmek ile ilgili tüm tabirler… 

RÜYADA SİLAH GÖRMEK

Rüyada silah görmek, hayırlı tabir edilen rüyalardandır. Rüya sahibinin istediği ve dilediği her şeyin yakın zamanda gerçekleşeceğine işaret eder. Kişinin iş hayatında saygınlık ve itibar kazanacağına, önüne çıkan fırsatları değerlendireceğine ve büyük kazanç sağlayacağına delalet eder. Bu rüya, rüya sahibinin zor durumlardan kurtalacağının ve hayatındaki tüm sorunları çözeceğinin habercisidir. Kişinin hayatında sevdiği ve güvendiği insanlar olacağını temsil eder. Aşk hayatında mutluluk, aile hayatında huzur ve iş hayatında başarı anlamına gelir. 

RÜYADA SİLAH KULLANMAK

Rüyada silah kullanmak, rüya sahibinin kendini daha güçlü ve büyük göstermek için yaptığı hareketleri işaret eder. Kişinin olmadığı biri gibi davranması, onun beklediği saygı ve itibarı görmeyeceğini gösterir. Genel olarak hayal kırıklığı anlamına gelen bu rüya, kişinin başarılı olmak için yapmaması gereken işleri yaptığına, kötü olaylara bulaştığına delalet eder. Saygınlık kazanmak için girilen her yolda, başarısızlık anlamıa gelir. 

Rüyada silah görmek ne anlama gelir? Rüyada silah taşımak ve silah kullanmak tabiri nedir? 

RÜYADA SİLAH İLE ATEŞ ETMEK

Rüyada silah ile ateş etmek, rüya sahibinin çevresindeki kötü niyetli kişilerin farkına vardığını işaret eder. Kişinin çevresindeki dost görünen düşmanlarını yavaş yavaş hayatından çıkarmaya başladığını gösterir. Bu rüya yeni bir aydınlanma ve dönüşüm olarak tabir edilir. Rüya sahibi etrafındaki insanlardan uzaklaşarak, sadece sevdiği ve güvendiği arkadaşlarıyla yeni başlangıçlar yapacaktır.  

RÜYADA BİRİNE SİLAH SIKMAK

Rüyada birine silah sıkmak, rüya sahibinin iyi niyetli ve temiz kalpli biri olduğu şeklinde tabir edilir. Kişinin dürüst ve ahlak sahibi birisi olmasından dolayı, girdiği her işte başarıyla çıkacağını işaret eder. İnsanlar tarafından saygı ve itibar göreceğine, iş hayatında başarılı biri olacağına ve çevresi tarafından çok sevilen biri olacağına delalet eder. Bu rüya çok hayırlı tabir edilen rüyalardandır. Kişinin dilediği ve istediği her şeyin yakın zamanda gerçekleşeceği anlamında gelir. 

RÜYADA SİLAHLA VURULMAK

Rüyada silahla vurulmak, rüya sahibinin aşk hayatına işaret eder. Kişinin yakın zamanda yeni biriyle tanışacağına ve onunla uzun vadeli planlar yapacağını gösterir. Evlilik planı yapılacağının ve mutlu günler yaşanacağının habercisidir. Güzel haberler anlamına gelen bu rüya, rüya sahibinin ne zamandır beklediği haberleri alacağını, işlerini düzelteceğini ve iş hayatında olumlu gelişmeler yaşayacağını işaret eder. Rüya sahibinini hem kendini hem de ailesini dışarıdan gelecek olan kötülüklere karşı koruması gerektiğini gösteren hatırlatıcı rüyalardan biridir. 

RÜYADA SİLAH TAŞIMAK

Rüyada silah taşımak, rüya sahibinin karşısına çıkacak olan tüm kötülüklerden kendisini koruduğuna işaret eder. Kişinin çok dikkatli biri olduğunu gösteren bu rüya, kötülüklerden ve belalardan uzak durmak anlamına gelir. Rüya sahibinin çevresindeki kötü insanlara daha çok dikkat etmesi gerektiğini gösteren uyarıcı nitelikteki rüyalardandır. Rüya sahibinin kötü işlere girmemesi ve  harama bulaşmaması gerektiğini gösterir. 

Rüyada silah görmek ne anlama gelir? Rüyada silah taşımak ve silah kullanmak tabiri nedir? 

RÜYADA SİLAH TUTMAK

Rüyada silah tutmak, rüya sahibinin kariyerindeki güzel gelişmeler olarak tabir edilir. Kişinin kariyer basamaklarını teker teker çıkacağını, yaptığı işlerde başarı sağlayacağını ve iş hayatındaki itibarının artacağını işaret eder. Rüya sahibinin karşısına çıkacak olan fırsatları değerlendireceğini ve başarısına başarı katacağını temsil eder. Kazancın artacağına, maddi açıdan refah içerisinde olacağına ve mutlu bir hayat yaşayacağına delalet eder. 

RÜYADA SİLAH SESİ DUYMAK

Rüyada silah sesi duymak, yakın zamanda alınacak olan kötü haber olarak yorumlanır. Rüya sahibinin aldığı kötü haber nedeniyle bir süre boyunca kendine gelemeyeceğini, işlerini aksatacağını ve üzgün bir ruh halinde olacağını işaret eder. Kişinin herkesten gizlediği sırlarının ortaya çıkacağınını gösterir. Yaşanacak olan kaygının, endişenin ve kederin habercisidir. Rüya sahibinin yaşadıklarına büyük tepki verdiğine, aslında endişelenmesi gereken konular olmadığına ve boş yere kuruntu yapıldığına delalet eder. Biraz daha sakin bir tavırla tüm sorunların çözüleceğini temsil eder. 

RÜYADA TABANCA ALMAK

Rüyada tabanca almak, rüya sahibinin hayatını yavaş yavaş düzene sokacağını gösterir. Kişinin iş ve aile hayatında düzenlemeler yaptığına, ikisini de dengede tutabilmek için çok çalıştığına işaret eder. Aile hayatında huzuru, düzeni ve mutluluğu temsil eder. Rüya sahibini iş hayatında çok çalıştığına, önüne çıkan fırsatları değerlendirebilmek için kendi hayatından bile fedakarlıklar yaptığına delalet eder. Bunların sonucunda yavaş yavaş itibar kazanmaya başlayacağının ve gelirinin artacağının habercisidir. 

RÜYADA OYUNCAK TABANCA GÖRMEK

Rüyada oyuncak tabanca görmek, rüya sahibinin hem iş hem de aile hayatında birtakım sorunlar yaşayacağı şeklinde tabir edilir. Kişinin sevdiği insanlarla tartışacağı, kötü sözler duyacağı ve kalbinin kırılacağını işaret eder. Bu rüya, kişinin çevresindekileri dinlemesi gerektiğini, sözlerine değer vermesi gerektiğini gösteren hatırlatıcı rüyalardandır. Aile hayatında yaşanacak olan tartışmaların aslında sevgiden kaynaklı olduğunu gösterir. 

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : Nermin Sekmen Halil
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Bakmadan Geçme
Rüyada kurban kesmek ne anlama gelir?
Rüya Tabirleri
Rüyada kurban kesmek ne anlama gelir?
Rüyada kurban kesmek, hayırlara ve güzelliklere işaret eden rüyalardandır. Rüya sahibinin gerçek hayatında yaşadığı sıkıntılarından ve dertlerinden yakın zaman içerisinde kurtulacağını gösterir. Bu rüya, sevinçli haberlerin, maddi ve manevi olarak huzura ermenin göstergesidir. Rüyada kurban görmek, rüyanın içeriğine göre farklı şekillerde yorumlanır. Rüyada kurban kesmek, koç kurban kesmek, koyun kurban kesmek, büyükbaş kurban kesmek tabirleri ve yorumları yazımızda.
Rüyada kavurma görmek ne anlama gelir?
Rüya Tabirleri
Rüyada kavurma görmek ne anlama gelir?
Rüyada kavurma görmek, kazanılan haram paraya işaret eder. Rüya sahibinin kötü işlere bulaştığını ve kötü arkadaş sahibi olduğunu gösterir. Yaşanılacak olan huzursuz ve korku dolu günlere delalet eder. Rüyada kavurma görmek birçok farklı şekilde yorumlanmıştır. Rüyada kavurma görmek, kavurma yemek, kavurma pişirmek tabirleri ve diğer yorumlarlar yazımızda.
Rüyada kurbanlık görmek ne anlama gelir?
Rüya Tabirleri
Rüyada kurbanlık görmek ne anlama gelir?
Rüyada kurbanlık görmek, en hayırlı tabire sahip rüyalardan biridir. Rüya sahibinin yaşadığı tüm olmusuzluklardan ve çevresindeki tüm kötü insanlardan kurtulacağı şeklinde tabir edilmiştir. Bolluk ve bereket anlamına da gelen bu rüya, kişinin kısmetinin açılacağının habercisidir. Rüyada kurbanlık görmek, kurbanlığın cinsine göre farklı anlam taşır. Rüyada kurbanlık koç görmek, kurbanlık koyun görmek, kurbanlık inek görmek tabirleri ve diğer detaylar yazımızda.
Sonraki Haber Yükleniyor...