Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Salyangozlu manidar paylaşım! Vuslat Doğan Sabancı sessizliğini bozdu

Mavikadin>Magazin>Salyangozlu manidar paylaşım! Vuslat Doğan Sabancı sessizliğini bozdu

25 Ağustos'ta feci bir deniz kazası geçiren Vuslat Doğan Sabancı sosyal medya hesabından bir heykelin üzerindeki salyangozun izlerini paylaştı. Sabancı Yunanistan’da geçirdiği kaza sonrası uzun süre sessiz kalmayı tercih etmişti.

Vuslat Doğan Sabancı'ya Gülse Birsel, Ayşe Arman, Sahrap Sosyal gibi tanınan isimler geçmiş olsun dileklerinde bulundu.
Vuslat Doğan Sabancı'ya Gülse Birsel, Ayşe Arman, Sahrap Sosyal gibi tanınan isimler geçmiş olsun dileklerinde bulundu.

Yunanistan’da geçirdiği deniz kazası sonrasında uzun bir süre sessizliğe gömülen Vuslat Doğan Sabancı'dan sosyal medya hesabından ilk paylaşım geldi. 

Tatil için Yunanistan'a giden Esas Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ali Sabancı ve eşi Vuslat Doğan Sabancı 25 Ağustos'ta Leros adası açıklarında bir kaza geçirmişti. 
 

HAYATI BÜTÜN DUYULARINLA DİNLEYEBİLDİĞİN SÜRECE DAHA İLERİ GİDEBİLİRSİN

Tedavi için ABD'de olan Vuslat Doğan Sabancı sosyal medya hesabından kaza sonrasında paylaşım yaptı. Vuslat Doğan Sabancı heykel üzerinde salyangozun bıraktığı izleri şu sözleriyle paylaştı: 

“Birkaç hafta evvel, bir heykelimin tepesinde bir salyangoz gördüm. Salyangoz sanki bana uzun bir mektup yazıyordu. Mektubunda şunu söylediğini duydum: Yavaşlayabildiğin ve hayatı bütün duyularınla dinleyebildiğin sürece her gün daha ileri gidebilirsin. Hatta zamandan bağımsız bir şekilde.”

Bu paylaşım sonrasında Vuslat Doğan Sabancı'ya Gülse Birsel, Ayşe Arman, Sahrap Sosyal gibi tanınan isimler geçmiş olsun dileklerinde bulundu. 

Salyangozlu manidar paylaşım! Vuslat Doğan Sabancı sessizliğini bozdu 


VUSLAT DOĞAN SABANCI'YA NE OLMUŞTU?

Yunanistan'da Vuslat Doğan Sabancı ile eşi Esas Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ali Sabancı denizde zodyak botla kaza geçirmişti. 

Kazada ağır yaralanan çift hemen hastaneye kaldırılmıştı. Ameliyatla dalağı alınan Ali Sabancı'nın vücudunda da çok sayıda kırık tespit edilmişti. 

İncelemelerin ardından Ali Sabancı, aort damarına stent takılmasının ardından 'çoklu travma' ameliyatı yapılmıştı. 

Kaza esnasında başını botun önündeki cama çarpan Vuslat Doğan Sabancı çok sayıda estetik ameliyatı olmuştu. 

Kaynak : Mavi Kadın, turkiyegazetesi.com.tr
Editör : Ezgi Sezer
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...