Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Serdar Ortaç'ın durumuna eski eşi Chloe Loughnan kayıtsız kalamadı

Mavi Kadın>Magazin>Serdar Ortaç'ın durumuna eski eşi Chloe Loughnan kayıtsız kalamadı

Türkiye'nin en başarılı sanatçılarından biri olan Serdar Ortaç son zamanlarda müziği ile değil yaptığı paylaşımlarla dikkat çekiyor. Sosyal medya hesaplarından çoğunlukla alkollü olarak yayın açan Serdar Ortaç ağza alınmayacak ifadeler kullanıyor. Serdar Ortaç'ın bu durumuna eski eşi Chloe Loughnan kayıtsız kalamadı.

Serdar Ortaç'ın durumuna eski eşi Chloe Loughnan kayıtsız kalamadı

Sosyal medyada yaptığı canlı yayınlar ile gündemden düşmeyen Serdar Ortaç, bir süredir yaptığı konuşmalar nedeniyle sıkıntılı günler geçiriyordu. Yaptığı tartışmalı açıklamalar ve paylaşımlarla her gün magazin gündemine konu olan Serdar Ortaç, en son alkollü bir şekilde canlı yayınında Tarkan 'a hakaret etti. Serdar Ortaç'ın bu durumu sağlık sorunları yaşıyor olabileceği sorusunu düşündürdü ve annesi Nesrin Ortaç'ın da bu durumdan epey endişelendiği öğrenildi. 

Serdar Ortaç'ın durumuna eski eşi Chloe Loughnan kayıtsız kalamadı

Serdar Ortaç Tarkan'dan özür dilese de yine canlı yayınlar açıp alkollü bir şekilde küfürler etmeye devam etti. En son canlı yayınını da evindeki çalışan telefonunu elinden alarak sona erdirdi. Serdar Ortaç'ın bu hallerine kayıtsız kalamayan isimlerden bir diğeri de eski eşi Chloe Loughnan.

Serdar Ortaç'ın durumuna eski eşi Chloe Loughnan kayıtsız kalamadı

Yıllar önce Serdar Ortaç'dan kumar problemleri sebebiyle ayrılan Chloe Loughnan;''Kocam kumarı benden çok seviyordu.'' sözleriyle gündeme gelmişti. Yakın zamanlarda ise Serdar Ortaç'ın durumu için yakın arkadaşlarına ''Durumuna çok üzülüyorum '' şeklinde yorum yaptığı öğrenildi. 

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : Nermin Sekmen Halil
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...