Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Serdar Ortaç'tan çok konuşulacak Chloe açıklaması: "Aşk acısı..."

Mavi Kadın>Magazin>Serdar Ortaç'tan çok konuşulacak Chloe açıklaması: "Aşk acısı..."

Tiktok hesabından açtığı canlı yayın konuşmalarıyla sık sık gündeme gelen Serdar Ortaç, 2014'te evlenip 2019 yılında boşandığı eski eşi Chloe Loughnan ile ilgili çok konuşulacak açıklamalarda bulundu. Ortaç'ın yaptığı konuşma sosyal medyayı ikiye böldü.

Serdar Ortaç'tan çok konuşulacak Chloe açıklaması: "Aşk acısı..."

Uzun yıllardır mücadele ettiği MS hastalığıyla zor günler geçiren, yaptığı açıklamalarla dikkatleri üzerine çeken Serdar Ortaç, yine Tiktok hesabından açtığı canlı yayın konuşmasıyla gündeme geldi.

Her söylediği olay olan ve açıklamalarıyla herkesi şaşırtan Ortaç'ın konuşması yine sosyal medyada dikkat çekti.

Serdar Ortaç'tan çok konuşulacak Chloe açıklaması:

Magazin gündeminin çok konuşulan çiftlerinden ünlü şarkıcı Serdar Ortaç ve Chloe Loughnan, 2014 yılında nikah masasına oturmuş ancak 8 yıllık birlikteliklerini 2019'da noktalamışlardı.

"AŞK ACISI DİYE BİR ŞEY YOK"

Ortaç, eski eşi Chloe Loughnan hakkında yeni açıklamalarda bulundu.

Tiktok hesabından canlı yayın açan ünlü şarkıcı Serdar Ortaç, konuşmasında şu ifadeleri kullandı:

"Ben eski eşten dolayı bitecek adam mıyım? Adı üstünde eski eş, eski özlenir mi? Boşandım, daha iyisi geldi. Aşk acısı diye bir şey yok."

Serdar Ortaç'tan çok konuşulacak Chloe açıklaması:

"NE SANIYOR BU KENDİNİ" 

Ortaç'ın bu sözleri sosyal medyayı ikiye böldü. Birçok kullanıcı bu evliliğin bitmesine neden olan kişinin ünlü şarkıcı olduğunu savunurken bazıları ise Ortaç'ın sözlerine hak verdi.

İşte gelen yorumlardan bazıları şöyle;

"Serdar'ı kumar, alkol ve gece hayatı bitirdi", "Ne sanıyor bu kendini", "Helal olsun, adam haklı", "Serdar kendi kendini bitirdi" gibi yorumlar yapıldı.

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : İrem Çınar
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...