Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Şeyma Subaşı Instagram'dan iş ilanı verdi: 'Kendime bir yardımcı arıyorum'

Mavi Kadın>Magazin>Şeyma Subaşı Instagram'dan iş ilanı verdi: 'Kendime bir yardımcı arıyorum'

Acun Ilıcalı ile tanınan ve sonrasında sosyal medya fenomeni olarak hayatına devam eden Şeyma Subaşı, 3 Mayıs'ta Mısırlı Meedo ile Marakeş'te evlenmişti. Türkiye'den yakın arkadaşlarını da çağıran Şeyma Subaşı, düğüne ablasını davet etmemesiyle gündem olmuştu. Subaşı şimdi de yaptığı açıklama ile kendisine yardımcı birini aradığını duyurdu.

Şeyma Subaşı, Meedo ile evlendikten sonra sosyal medyada daha az paylaşımlar yapmaya başladı. Özel hayatına da zaman ayırmak isteyen Subaşı, 2,9 milyon takipçisi bulunan sosyal medya hesabından bir iş ilanı paylaştı.

"BANA BİR YARDIMCI LAZIM"

Şeyma Subaşı ve  Mohammed Alsaloussi Fas'taki düğünlerinden sonra, uzun bir balayına çıkmıştı. Önce Japonya'ya sonra Bali'ye giden çift, daha sonra rotayı Tokyo'ya çevirmişti. Özel jetten paylaşımlar yapan Subaşı yine dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştı ancak evlendikten bir süre sonra sosyal medya hesabında daha az paylaşımlar yapmaya başlayan Subaşı, Instagram hesabından yaptığı bir açıklama ile bir sosyal medya ekibine ihtiyacı olduğunu söyledi. 

Şeyma Subaşı Instagram'dan iş ilanı verdi: 'Kendime bir yardımcı arıyorum'

33 yaşındaki Subaşı, kendisiyle aynı enerjiye sahip bir ekip veya bir sosyal medya uzmanı aradığın bu sözlerle duyurdu;

Selam herkese. Belki buradan bunu söylemek pek doğru olmayacak, ama paylaşmak istiyorum. Sanırım sosyal medyamı organize edecek, ayarlayacak, işlerimi, gönderilerimi, her şeyi ayarlayacak birilerine ihtiyacım var. Bu bir menajer olabilir; bana uygun, doğalında, tadında...

Şeyma Subaşı Instagram'dan iş ilanı verdi: 'Kendime bir yardımcı arıyorum'

ACUN ILICALI DÖNEMİNDE YARDIMCISI VARDI

Şeyma Subaşı, daha önce sosyal medya hesabını bir dönem yönetmesinde yardımcı olan birilerinin olduğunu da söyledi. O dönem  Acun Ilıcalı ile evli olan Subaşı, daha sonra hesap yönetimini kendi yapmaya devam etmişti.

"Benim hiç olmadı böyle yardım eden birileri, olmaya çalıştı ama olamadı falan. Ben burada çok fazla yokum zaten, olmayacağım da. Ama sonuçta burası benim vatanım, evim, çok seviyorum. O yüzden bilmiyorum, bir yardıma ihtiyacım var galiba. Kim ama?"

 

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : Sema Acar
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...