Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Sibel Can'ın oğlu Emir Aksüt büyüdü! Gecelerde boy gösterdi

Mavikadin>Magazin>Sibel Can'ın oğlu Emir Aksüt büyüdü! Gecelerde boy gösterdi

Sibel Can ve Sulhi Aksüt'ün küçük oğlu Emir Aksüt, İstanbul gecelerinde sıkça görülmeye başladı. Geride bıraktığımız gece bir mekanda kız arkadaşıyla yakalanan Emir Aksüt, kız arkadaşını gizlemek için elinden geleni yaptı. Sibel Can'ın Hakan Ural'la olan büyük oğlu ise geçen yıl evlenmişti.

Sibel Can'ın oğlu Emir Aksüt büyüdü! Gecelerde boy gösterdi

Sibel Can'ın en küçük çocuğu olan Emir Aksüt, genç bir adam haline geldi. Geçen yıl evlenen ağabeyi Engincan Ural'ın aksine, bekar gece gezmelerine devam ediyor. Genç adam önceki akşam kız arkadaşıyla gece gezmelerinde yakalandı.

SİBEL CAN'IN OĞLU EMİR AKSÜT GECELERDE

Emir Aksüt önceki akşam Bebek'teki bir mekandan çıkarken kameralar tarafından kaydedildi. Emir Aksüt, kendisini çeken gazetecileri fark edince hemen arkasını döndü. Bu sırada yanında bulunan kız arkadaşını uzaklaştırmaya çalıştı. Emir Aksüt, yanındaki kız arkadaşını hızla uzaklaştırıp ardından gelen aracına binerek oradan ayrıldı.

Emir Aksüt, daha önce benzer bir durumu yaşamıştı. Kız arkadaşıyla gezerken trafikte sıkıştıklarında gazetecileri fark eden Aksüt, paniğe kapılmış ve kız arkadaşına; "Başını aşağı eğ, çekmesinler" diye talimat vermişti.

Sibel Can'ın oğlu Emir Aksüt büyüdü! Gecelerde boy gösterdi

Sibel Can'ın oğlu Emir Aksüt büyüdü! Gecelerde boy gösterdi

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : Sema Acar
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...