Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Söylemezsem Olmaz'dan istifa eden Yağmur Çevik sert çıktı: Bana yapamazsın... Git tedavi ol!

Video>Magazin>Söylemezsem Olmaz'dan istifa eden Yağmur Çevik sert çıktı: Bana yapamazsın... Git tedavi ol!
'Söylemezsem Olmaz' programından ayrıldıktan sonra Youtube kanalında şoke eden açıklamalarda bulunan magazin yorumcusu Yağmur Çevik hem Bircan Bali'den hem  de Deniz Akkaya'dan bahsetti. Çevik'in Akkaya'ya 'Bana yapamazsın... Git tedavi ol!' şeklindeki sert sözleri gündem oldu. 

Magazin yorumcusu Yağmur Çevik 'Söylemezsem Olmaz' programından ayrıldıktan 1 ay sonra  Youtube kanalında "İt ürür, kervan yürür…" başlıklı videosuyla hakkında çıkan iddialara cevap verdi. 

Deniz Akkaya hakkında yaptığı yorumlar nedeniyle kovulduğu iddia edilen Çevik sessizliğini paylaştığı video ile bozdu. 

"SEYİRCİYE OYNAMADIM"

Programdan ayrılması hakkında konuşan Yağmur Çevik, "Hiçbir zaman seyirciye oynamadım. Hiçbir zaman size oynamadım. Önüme bir şeyler verilirdi ama ben yine bildiğimi okudum. O yüzden bence sevilmedim. Ama  siz sevdiniz. Bugün aramızda o kitleden bir kısmı burada benimle. O yüzden ben her zaman ne öğrendiysem bana ne kattıysa ne deneyimlediysem bununla gurur duyuyorum. Sadece beni burada üzen arkamdan mekanın sahibi geri geldi, bebeleri pistten alalım. Ötekiler de oooh en iyi televizyoncusun en iyisin falan. Benim kalbim kırıldı dedi. Zaten ben istifa etmişim. Niye benim ahım size kalsın. Böyle bir şey olabilir mi?" dedi. 

Söylemezsem Olmaz'dan istifa eden Yağmur Çevik sert çıktı: Bana yapamazsın... Git tedavi ol!

"ALLAH OLGUN KALPLERİ SEVİYOR"

Benim kalbim neden kırıldı biliyor musunuz? Ben çok bir şey olsun diye uğraştım beni anlamadınız diyen Çevik açıklamasına şöyle devam etti:
"Allah nispet yapan değil olgun kalpleri seviyor. Nispet yaptığınız için de söylediğiniz büyük cümleleri bir gün geçmeden size sen büyüksün ama ben senden daha büyüğüm dedirtti. Kul plan yapsa da Allah'ın planını bilmiyorsun."

"BEBELERİ PİSTTEN ALALIM DİYEN İNSAN BUGÜN PİSTE ÇIKAMADI"

Bebeleri pistten alalım diyen insan bugün piste çıkamadı. Biz hiçbir şey yapmadık şeklinde konuşan Çevik, "Sadece Allah'a havale ettim ben, bana nispet yapıldığı için. Bülent Ersoy gibi bir divadan herkesin duyamayacağı lafları yine üzerine yediniz" ifadelerini kullandı. 

Söylemezsem Olmaz'dan istifa eden Yağmur Çevik sert çıktı: Bana yapamazsın... Git tedavi ol!

SARI BEZ DİYEREK HAKARET ETTİ

Bu bana olan hırsınızı bilmiyorum diyen Yağmur Çevik, eski partnerinin kendisine sarı bez diyerek hakaret ettiğini anlattı. 

Çevik, kendi bir şey yapmayınca partnerini kullandığını ifade eden o kişi bunun hesabını adliyede verecek dedi. 

BİZ SİZİN MEZE YAPABİLECEĞİNİZ BİRİLERİ DEĞİLİZ

Programda yaşadıklarından sonra Deniz Akkaya hakkında da açıklama yapan Yağmur Çevik, "Kızına acımayan bana acır mı? Kızına 'Samara' diyen, 'kötü tohum' diyen kadın sana bana acır mı?" şeklinde konuştu. Akkaya'nın normal olmadığını ve bunu kendisine yapamayacağını ifade eden Çevik sözleriyle dikkat çekti. 

Anne olduğu için keşke bu durumlara maruz kalmasaydı diyen Çevik, Akkaya'nın tedavi olması gerektiğini savundu. 

Söylemezsem Olmaz'dan istifa eden Yağmur Çevik sert çıktı: Bana yapamazsın... Git tedavi ol!

DENİZ AKKAYA İLE NE OLMUŞTU?

Söylemezsem Olmaz'da Arto ve Hande Sarıoğlu'yla beraber sunuculuk yapan Yağmur Çevik kendisini takip edenlere açıklama yaptı. Deniz Akkaya hakkında yaptığı açıklamalarla dikkat çeken Çevik ünlü mankeni desteklemediğini de yayın esnasında söylemişti.

Yağmur Çevik'in masadan kalktığını öğrenen Deniz Akkaya'nın "O sözleri söylemeyecektin, seni ben kovdurdum" açıklaması da kafalarda soru işareti bırakmıştı. 

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : Ezgi Sezer