Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Start verildi! Engin Öztürk ve Büşra Develi aynı dizide buluştu

Mavi Kadın>Diziler>Start verildi! Engin Öztürk ve Büşra Develi aynı dizide buluştu

Alim Yapım'ın yeni dizisi Aşkın Pusulası'nın çekimlerine başlandı. Dizi hem kadrosu hem de hikayesiyle iddialı geliyor. Dizide köklü bir aile olan Baranların hikayesi anlatılacak.

Start verildi! Engin Öztürk ve Büşra Develi aynı dizide buluştu

Şubat ayının başlarında dizinin startı verildi. Türk televizyon dünyasının merakla beklenen projesi "Aşkın Pusulası" dizisinin ekibi, uzun bir aradan sonra bir araya gelerek çekimlere başladı.

Özellikle ekranda uzun bir süredir göremediğimiz, yetenekleriyle izleyicilerin gönlünde taht kuran isimlerden Alperen Duymaz, Büşra Develi ve Engin Öztürk'ün yeniden ekranlara dönmesi hayranlarını heyecanlandırdı.

 

Start verildi! Engin Öztürk ve Büşra Develi aynı dizide buluştu

SET FOTOĞRAFI GELDİ

Alim Yapım'ın imzasını taşıyan dizinin hazırlıkları hızla devam ediyor. Başrollerinde Alperen Duymaz, Büşra Develi ve Engin Öztürk gibi sevilen isimlerin yer aldığı dizinin çekimleri başladı ve sosyal medyada paylaşılan set fotoğrafları, izleyicilerin merakını daha da arttırdı.

Dizinin yönetmen koltuğunda oturan Burcu Akbaş'ın liderliğinde, Alperen Duymaz, Büşra Develi ve Engin Öztürk gibi deneyimli oyuncuların yanı sıra, Ali Sürmeli, Levent Ülgen, Ayten Soykök, Duygu Arda, İdil Fırat ve Gamze Topuz gibi önemli isimler de kadroda yer alıyor.

 

Start verildi! Engin Öztürk ve Büşra Develi aynı dizide buluştu


Neslihan Atagül ve Kadir Doğulu’nun kurduğu Alim Yapım en son çiftin başrolde yer aldığı Peride Celal’in aynı adlı romanından uyarlanan “Gecenin Ucunda” dizisini TMC Film'le ortak olarak hayata geçirmişti.

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : Elif Demirtaş Bilir
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...