Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Yılın dizisine Ecem Çalhan da dahil oldu

Mavi Kadın>Diziler>Yılın dizisine Ecem Çalhan da dahil oldu

Yeni yayın döneminin heyecanla beklenen dizisine Ecem Çalhan da katıldı. Genç oyuncu bugün sete çıkan dizide "Sıla" karakterini oynayacak.

Yılın dizisine Ecem Çalhan da dahil oldu

Yeni yayın döneminin en heyecan verici projelerinden biri olan yeni dizi "Şehrazad" bugün sete çıktı. Dizi, atv ekranlarında seyirciyle buluşacak ve şimdiden büyük bir merak uyandırıyor. Nazlı Heptürk'ün yapımcılığını üstlendiği Şehrazad, uluslararası alanda büyük başarı elde etmiş dizilerin yapımcısı olan NGM imzasını taşıyor.

 

Yılın dizisine Ecem Çalhan da dahil oldu

GENÇ OYUNCU KADRODA

Başrolde Burak Deniz'in canlandırdığı komiser Mahir, Su Burcu Yazgı Coşkun'un yörük kızı Canfeza ve usta oyuncu Gürkan Uygun'un Şehrazad'ın babası Kürşat karakterine hayat vereceği bu iddialı projeye genç ve yetenekli oyuncu Ecem Çalhan da katıldı. Ecem Çalhan, dizide "Sıla" karakterine hayat verecek.

 

Yılın dizisine Ecem Çalhan da dahil oldu

Hikâyesi ve senaryosu usta kalem Eda Tezcan'a ait olan dizi, yönetmen koltuğunda Emre Kabakuşak'ın oturduğu bir ekip tarafından hayata geçiriliyor. "Şehrazad", yörük kızı Canfeza ile komiser Mahir'in imkansız aşkının masalını ekrana taşıyacak ve izleyicilere duygusal bir hikaye sunacak.

Dizinin görüntü yönetmenliğini başarılı isim Selim Demiratar üstleniyor.

 

Yılın dizisine Ecem Çalhan da dahil oldu

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : Elif Demirtaş Bilir
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...