Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Hülya Avşar'a bomba partner! Burak Deniz ile sinemaya geri dönüyor

Mavi Kadın>Magazin>Hülya Avşar'a bomba partner! Burak Deniz ile sinemaya geri dönüyor

YıIlar sonra sinemaya dönme kararı alan Hülya Avşar son dönemde YouTube'da yaptığı programla dikkatleri üzerine çekti. Avşar, iddialara göre imkansız bir aşkın konu edinileceği filmde Burak Deniz'le partner olacak. 

Hülya Avşar'a bomba partner! Burak Deniz ile sinemaya geri dönüyor

YouTube'da yaptığı programla adından söz ettiren Hülya Avşar, sinemaya dönme kararı alarak hayranlarını sevindirdi. Avşar'ın imkansız bir aşkı konu alacak filmdeki partnerinin sevilen oyuncu Burak Deniz olacağı iddia ediliyor. 

Yeşilçam'ın bir dönem en çok aranan yüzü olan Hülya Avşar şimdilerde sosyal medya paylaşımlarıyla adından söz ettiriyor. Uzun süredir oyunculuk kariyerine ara veren Hülya Avşar, en son 2021 yılında 'Masumiyet' dizisiyle izleyici karşısına çıktı. 

İMKANSIZ AŞK KONULU BİR FİLMLE DÖNÜYOR

YouTube'da "Bir Hülya Avşar Sohbeti"nde birbirinden önemli isimleri ağırlayan ünlü ismin imkansız bir aşk konulu filmde yer alacağı öne sürüldü. Aramızda Kalmasın'ın haberine göre; Hülya Avşar ile Burak Deniz'in partner olması sosyal medyada kimileri tarafından yakıştırılırken kimileri tarafından çok alakasız bulundu.  


 Hülya Avşar'a bomba partner! Burak Deniz ile sinemaya geri dönüyor

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : Ezgi Sezer
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...