Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Usta sanatçı Gönül Yazar'dan kötü haber: Hastaneye kaldırıldı

Mavi Kadın>Magazin>Usta sanatçı Gönül Yazar'dan kötü haber: Hastaneye kaldırıldı

'Taş bebek' lakaplı usta sanatçı Gönül Yazar'dan hayranlarını üzen bir haber geldi. Üzücü haberi magazin camiasını yakından takip eden ses sanatçısı ve yazar Onur Akay duyurdu.

Usta sanatçı Gönül Yazar'dan kötü haber: Hastaneye kaldırıldı

Magazin dünyasını yakından takip eden ünlü ses sanatçısı ve ve yazar Onur Akay, üzücü haberi sosyal medya hesabından paylaştı. 

Usta sanatçı Gönül Yazar'ın geçtiğimiz günlerde bacağına pıhtı atması sonucu hastaneye kaldırıldığını söyleyen Akay, durumun ciddiyetini de vurguladı.

USTA SANATÇI ÖLÜMDEN DÖNDÜ

Akay, “Bacağına pıhtı atması sonucu yedi gündür hastanede yatarak tedavi olan Gönül Yazar, şimdilerde biraz sıkıntılı günler geçiriyor. Doktorları, bacağındaki leblebi büyüklüğündeki o pıhtıyı tamamen eritmeye çalışıyor. Dün gece yaklaşık bir buçuk saat telefonda konuştuğum değerli sanatçımız Gönül Yazar, bir bacağının beş bacak gibi şiştiğini, önce geçer diye belli bir süre doktora gitmediğini ama bacağı şişmeye devam edince ve bacağına ellediğinde beton gibi sert olduğunu da görünce, korkarak hemen hastaneye gittiğini ve ölümden döndüğünü anlattı. İğne ve ilaç tedavileri ile durumunun iyiye gittiğini de öğrendiğim ve tüm sevenlerine selamlarını gönderen canım Gönül ablama acil şifalar, sağlıklı ve mutlu uzun ömürler diliyorum.” şeklinde konuştu.

Kaynak : Mavi Kadın, Onur Akay
Editör : İrem Çınar
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...