Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Kızılcık Şerbeti’ne Alev ve Pembe’nin kavgası damga vurdu

Mavi Kadın>Diziler>Kızılcık Şerbeti’ne Alev ve Pembe’nin kavgası damga vurdu

Show Tv’de yayınlanan Kızılcık Şerbeti dizisinin 56. bölümüne Alev ve Pembe arasındaki kavga damgasını vurdu. Kavganın sonunda ise Pembe merdivenlerden düştü. Peki Pembe öldü mü? Diziye damga vuran kavga sahnesi ve Kızılcık Şerbeti 56. bölüm özetini Mavi Kadın editörü derledi.

Kızılcık Şerbeti’ne Alev ve Pembe’nin kavgası damga vurdu

Show Tv’de her hafta Cuma akşamı ekrana gelen Kızılcık Şerbeti dizisinin bu hafta 56. bölümü yayınlandı. Kzılcık Şerbei dizisinde bu hafta Alev ve Pembe arasında ciddi kavga yaşanır. Pembe Alev’e saldırır ve daha sonra merdivenlerden düşer. Kızılcık Şerbeti 56. bölümde neler oldu? Kızılcık Şerbeti 56. bölüm özeti. Kızılcık Şerbeti’nde Pembe öldü mü?

KIZILCIK ŞERBETİ 56. BÖLÜMDE ALEV VE PEMBE KAVGASI

Kızılcık Şerbeti'nin 56. bölümünde, seyirciyi şaşırtan bir sahne yaşanır. Alev ve Pembe arasında şiddetli bir kavga olur. Pembe, Alev’e önce sözlü sonra da fiziksel saldırıda bulunur. Pembe, “Gideceksin bu evden. Defol git bu evden! Seni gebertirim!” diye Alev’in üzerine yürümeye ve ona vurmaya başlar. Alev ise geri çekilmeye çalışır. Alev geri çekilirken beklenmedik bir an yaşanır. Pembe merdivenlerden düşer. Bahçe merdivenlerinden aşağıya kadar yuvarlanan Pembe başını da taşlara vurur. Aile üyeleri bahçeye koşar. Fatih, Alev’in bunu bilerek yaptığını düşünür. Alev’in bu durumdan nasıl sıyrırlacağı ise merak konusu. Peki Pembe öldü mü?

Kızılcık Şerbeti’ne Alev ve Pembe’nin kavgası damga vurduFotoğraflar: Show Tv

KIZILCIK ŞERBETİ 56. BÖLÜM ÖZETİ

Kızılcık Şerbeti dizisinin 56. Bölümünde Alev’in bavulunu alıp Abdullah’ın evine gelmesi ve hamilelik sürecini o evde geçireceğini söylemesi herkeste şok etkisine neden olur. Bu karar karşısında en sakin kalan Pembe olsa da durumun rengi daha sonra değişecektir. Alev’in o evden gitmesi için her şeyi yapmaya yemin eder. Pembe Alev’i huzursuz etmek için elinden geleni yapmaya hazırdır.

Kızılcık Şerbeti’ne Alev ve Pembe’nin kavgası damga vurdu

ABDULLAH EVİ TERK EDER

Evdeki bu kaotik durum Abdullah’ı oldukça rahatsız eder. Abdullah evi terk eder. Evden ayrılan Abdulalh, Ömer’in yanına yerleşir.

Kızılcık Şerbeti’ne Alev ve Pembe’nin kavgası damga vurdu

Bu arada Kıvılcım’a linç kampanyası başlamıştır. Ömer bunu başlatan iş adamını önce uyarır. Fakat geri durmayınca, Ömer adamın laftan anlaması için ona bir hayat dersi vermeye kararlıdır. Fatih ile Görkem’in ilişkisi ise mutlu şekilde devam eder. Aileler onların bu ilişkisinden oldukça hoşnuttur. Nilay evlatlık verildiğine inanmıştır. Bu durumu çözmek ve geçmişini sorgulamak için Doğa’dan yardım ister. Nursema ve Umut ise evlilikleri için bir karar alırlar ve herkesten uzaklaşmak isterler.

Kızılcık Şerbeti’ne Alev ve Pembe’nin kavgası damga vurdu

KIZILCIK ŞERBETİ 57. BÖLÜM NE ZAMAN?

Kızılcık Şerbeti 57. bölümü 29 Mart’ta Show Tv’de akşam saat 20.00’de yayınlanacak.

ALEV VE PEMBE'NİN KAVGASI

Kızılcık Şerbeti 56. bölümde Alev ve Pembe’nin kavgasını izlemek için tıklayınız.

Kaynak : Mavi Kadın, Show Tv
Editör : Fatma Zeybek
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...