Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Türkiye'yi ayağa kaldıran olay Gaddar'ın yeni bölümüne damga vuracak

Mavi Kadın>Diziler>Türkiye'yi ayağa kaldıran olay Gaddar'ın yeni bölümüne damga vuracak

Başrollerinde Çağatay Ulusoy, Sümeyye Aydoğan, Onur Saylak ve Erdal Özyağcılar'ın yer aldığı heyecan dolu dizi Gaddar, yeni bölümüyle ekranlara bomba gibi düşecek.

Türkiye'yi ayağa kaldıran olay Gaddar'ın yeni bölümüne damga vuracak

Çarpıcı senaryosu ve oyuncularının etkileyici performanslarıyla izleyicileri ekran başına kilitleyecek olan Gaddar'ın yeni bölümünde geçtiğimiz günlerde Türkiye'yi derinden etkileyen bir haber konu edilecek.

Sümeyye Aydoğan, Onur Saylak ve Erdal Özyağcılar gibi usta isimlerin yanında son olarak İbrahim Çelikkol'un konuk oyuncu olarak katıldığı Gaddar yeni bölümüyle nefesleri kesecek.

Gaddar, izleyicileri halkın vicdanını yaralayan acı olayları unutturmamak adına şoke edici senaryolarıyla etkilemeye devam ediyor. Başrolünde Çağatay Ulusoy'un olduğu dizi, bir halk kahramanına dönüşen Gaddar karakteriyle suçlulara karşı adaleti sağlama misyonunu sürdürüyor.

 

Türkiye'yi ayağa kaldıran olay Gaddar'ın yeni bölümüne damga vuracak

SUCU METİN ŞENAY OLAYI BÖLÜME DAMGASINI VURACAK

Dizinin yeni bölümünde, daha önce taksici Oğuz Erge ve kedi Eros'u acımasızca öldüren suçluların olaylarından ilham alınarak çekilen kurmaca hikayelerin ardından bu kez çok daha sarsıcı bir konu ele alınacak. 'Sucu Metin Şenay olayı'ndan esinlenilen bu acı hikaye, günlerce gündemden düşmeyen bir gerçeği ekranlara taşıyacak.

 

Türkiye'yi ayağa kaldıran olay Gaddar'ın yeni bölümüne damga vuracak

SUCU METİN ŞENAY OLAYI NEDİR?

Metin Şenay'ın sucu dükkanında gerçekleşen korkunç olayda, aralarında akrabalarının da bulunduğu birçok mahalleli çocuğa cinsel istismar suçu işlendiği ortaya çıkmıştı. Sucu odasında ses yalıtımı yapılarak işlenen bu insanlık dışı suç, çocukların felç olmasına kadar varan trajedilere neden oldu. Yıllarca süren bu kabusun ardından, şahıs hakkında 331 yıl 6 aya kadar hapis cezası talep edilmişti.

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : Elif Demirtaş Bilir
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...