Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

“Stranger Things” yıldızının gizlice evlendiği ortaya çıktı

Mavi Kadın>Magazin>“Stranger Things” yıldızının gizlice evlendiği ortaya çıktı

"Stranger Things" dizisiyle adını dünyaya duyuran 20 yaşındaki Millie Bobby Brown'ın gizlice evlendiği ortaya çıktı. Millie Bobby Brown ve 22 yaşındaki Jake Bongiovi, Nisan 2023'te nişanlandıktan sonra geçen hafta Hamptons'ta sade bir törenle dünyaevine girdiler.

“Stranger Things” yıldızının gizlice evlendiği ortaya çıktı

Geçtiğimiz Cuma günü Hamptons'ta alışveriş yaparken mutlu bir şekilde fotoğraflanan çift, rahat tişörtler, kot pantolonlar ve uyumlu siyah güneş gözlükleri takıyordu. Bongiovi'nin üstü açık Ford Mustang'iyle keyifli bir gezintiye çıkan yeni evliler, çevredekilere mutluluklarını yansıttı.

BÜYÜK DÜĞÜN TÖRENİ YOLDA

Sun gazetesinin haberine göre, sade ve samimi bir törenle evlenen çiftin nikahında Brown'ın ebeveynleri ile birlikte Bongiovi'nin ebeveynleri Jon Bon Jovi ve Dorothea Bongiovi de hazır bulundu. 

“Stranger Things” yıldızının gizlice evlendiği ortaya çıktı

Habere göre, çift bu yılın sonlarında daha büyük bir düğün töreni de planlıyor. Bu gizli evlilik töreni, hayranlarını ve magazin dünyasını şaşırttı.  Çiftin mutluluğuna dair mesajlar sosyal medyada hızla yayıldı ve hayranlar, büyük düğün törenini sabırsızlıkla beklemeye başladı.

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : Elif Demirtaş Bilir
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...